Въпрос?

  • 1 780
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 152
Здравейте милички, от много време преглеждам всички теми във форума и съм много впечатлена. Имам едно въпросче към Вас и се надявам да получа някакъв отовор. Преди два дни бебеправихме със съпруга ми и някъде след 10мин след като свършихме получих много силни болки в яйчниците и долу ниско в корема. Чудя се дали тогава съм била в овулация или има някакъв друг проблем. Предварително Ви благодаря и се извинявам ако темата ми не е за тук.

# 1
  • Мнения: 172
 newsm78
Моите познания се изчерпват с предположението, че е признак на овулацията. Миналия месец и аз имах такава по-силна болка, която прилича на тази в ПМС, но мисля, че е нормално за овулацията да има такава болка - естествено ако не е нещо много силно и непоносимо.

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
stassyjud,това случвало ли се е и преди?Ако е за първи път,лично мен би ме разтревожило(лично мнение,не го взимай по внимание).А може и lady_u да е права.Май най-добре ще е да отидеш да лекар.Късмет. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 152
И друг път се е случвало, но никога не е било след секс. Благодаря Ви за отговорите.

# 4
  • Мнения: 257
На мен ми се случвало преди няколко години така.След полов контакт адска болка.Добре,че бях на близо до гинеколога ми.Каза ми,че се пукнал фоликула от контакта ни и затова ме е заболяло много.Ама то беше непоносима болка при мен.Изписа ми аулин-2 пъти дневно за 5-6 дни и се оправих.Така,че и при теб може да е същото-т.е. да е била овулацията Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 152
Най-вероятно така е станало, защото болката беше много силна и някъде след 40мин спря болката и все едно нищо не е станало.

# 6
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
На мен ми се случвало преди няколко години така.След полов контакт адска болка.Добре,че бях на близо до гинеколога ми.Каза ми,че се пукнал фоликула от контакта ни и затова ме е заболяло много.Ама то беше непоносима болка при мен.Изписа ми аулин-2 пъти дневно за 5-6 дни и се оправих.Така,че и при теб може да е същото-т.е. да е била овулацията Peace
Абсолютно същия беше и моят случай! При мен това стана лятото, болката беше наистина ужасна, дано никога не се повтори пак. ooooh! И аз се бях изплашила до неузнаваемост, но след прегледа се успокоих. Дано и при теб няма нищо обезпокоително.  bouquet

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 23:27 от Pebibals

# 7
  • Мнения: 283
И при мен беше станало така,и се оказа в последствие,че тогава съм и забременяла

# 8
  • София
  • Мнения: 10 692
и на мен се е случвало...особено в началото при опитите доста често като се замисля  newsm78 даже съм се свивала от болка а понякога и при следващия акт ме е боляло Tired

# 9
  • Мнения: 506
може да си била в овулация

# 10
  • Мнения: 2 110
10 минути след секс ми се струва по скоро ,че не е овулация ,а че не си била подготвена за секса !
Дано греша и да е така както казват останалите ,скоро да ни зарадваш с две чертички !

# 11
  • Мнения: 1 496
миналия месец и аз имах така много силни болки в яйчниците . първо от дясно после от ляво . Вчера ми се случи пак за няколко часа пробождания този път само от дясна страна . смятах с един калкулатор в интернет овулацията ми се пада да е утре . затова си мисля че може болката при мен  да е от настинка например

# 12
  • София
  • Мнения: 152
Здравейте, вчера трябваше да ми дойде, но и днес нямам никакви признаци, че ще ми дойде. Мисля да не избързвам с теста за бременност и да изчакам поне 1 седмица. Отделно нямам и никакви признаци нещо да е станало. Явно ми остава да чакам и да се надявам Simple Smile

# 13
Моят съвет е да не влага6 големи надежди,за да не се разо4арова6,но след седмица едно дома6но направено тест4е най-добре 6те ти подскаже.
Пожелавам ти успех и две 4ерти4ки!

# 14
  • София
  • Мнения: 152
Да така е мила nanita, ще си изчакам поне 1 седмица и ще се старая да не мисля за това.
Защото после ако нищо не е станало,разочарованието не е малко. Дано този път да ги има двете чертички.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт