Новата игра на Pampers

  • 2 346
  • 32
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 645
Знае ли някоя мама дали ако качиш снимка на детето си за тази новата игра можеш да я изтриеш или замениш  с друга....или изобщо да си изтриеш профила  newsm78

# 1
  • Мнения: 812
за каква игра става на въпрос? newsm78

# 2
  • плевен
  • Мнения: 645
http://pampers.bg/ разгледай и прочети  Peace

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 694
четох, но не разбрах колко струва съобщението, което се праща от телефона?

# 4
  • плевен
  • Мнения: 645
безплатно  е!!! След като си въведеш номера на телефона получаваш смс и трябва да въведеш кода който получаваш

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 694
и всеки, който иска да гласува трябва да влезе в страницата и да въведе номера си, така ли? Или с един код може да се гласува от няколко телефона  Rolling Eyes

# 6
  • плевен
  • Мнения: 645
Да въвеждаш си номера и получаваш смс с един код който въвеждаш там в полето и готово.Можеш от различни телефони и всеки път получаваш различен код

# 7
Искам да попитам,защо когато се опитам да гласувам и за друго бебе ми изписва-невалиден код?Само за едно дете ли може да се гласува в седмицата? Thinking

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Струва ми се, че съобщението, което ти пращат се плаща. Не е възможно да пращат хиляди съобщения и да се набутват като никой не ги плаща.  Naughty

# 9
  • плевен
  • Мнения: 645
Това незнам мисля че някъде пишеше че имаш право на 1 гласуване на седмица ама незнам за различните бебета как е

# 10
  • плевен
  • Мнения: 645
Струва ми се, че съобщението, което ти пращат се плаща. Не е възможно да пращат хиляди съобщения и да се набутват като никой не ги плаща.  Naughty

Моята сметка беше 0,00 лева и след гласуването  пак остана толкова

# 11
  • София
  • Мнения: 43 833
Мда... само дето като разгледаш галерията има 10 снимки на кръст, които отговарят на поставеното  условие.....

# 12
  • София
  • Мнения: 74
Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.

# 13
  • плевен
  • Мнения: 645
Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.

приема защото аз гласувах и стана

# 14
  • Мнения: 1 477
Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.

приема защото аз гласувах и стана
Странно...и при мен не приема вивателски.Angel_Dust,много си права.Повечето снимки не отговарят на изискванията,но явно това не пречи на организаторите.

Общи условия

Активация на акаунт