мога ли да сменя Ам

  • 692
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте!Налага ми се да дохранвам моето бебе.Сега сме на Celia 1 и искам да го сменя с розов Hipp.Мога ли да го направя?Ще се отрази ли по някакъв начин на бебето.А искам да го сменя,защото чета много хубави неща за розовия Хипп.

# 1
  • Мнения: 822
Аз знам, че не е хубаво да се сменят млеката често.
Щом му понася добре, защо ти е да го сменяш?

# 2
  • Мнения: 199
ако смяташ, че розовия хип е по-добър, смени го, но не го сменяй твърде често после пак. и друго -  можеш да пробваш да го смениш постепенно. както се сменят и млеката от 1 към 2.

# 3
  • Мнения: 202
Аз така смених АМ,но ние от първото се запичахме.Смени го,щом мислиш,че е по-добро.

# 4
  • Мнения: 1 447
Нищо не пречи да го смениш,но все пак е хубаво млякото да не се сменя често.
Ако детето няма проблем от даден вид мляко,не виждам причина да се сменя.

# 5
  • Мнения: 1 149
Аз знам,че не е добре да се сменя млякото от собствен опит.Моят малък син ,при смяна на АМ получи много жестоко растройство придружено със силни колики,което трудно овладяхме.Помисли добре,знам и други случай,но не искам да те плаша.
Желая ти успех и вземи най-доброто решение за бебчо Peace

# 6
  • Мнения: 220
От педиатри знам че адаптирането на бебето към ново АМ продължава около 2 седмици. В началото е много възможно да го хванат колики. Но ако е наложителна смяната....

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Само заради едни отзиве аз не бих сменила Thinking
Какви са оплакванията ти от Celia 1?
Иначе може, защо не. но все пак не се препоръчва честата смяна на АМ.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 562
макар, че не виждам какво място има подобна тема във форум за кърмене, ще ти отговоря. Ако бебето няма оплаквания към АМ не се препоръчва смяната му. Няма по-добри по-лоши АМ има поносимост на децата към съответното АМ

Общи условия

Активация на акаунт