сутиен при кърмене

  • 3 713
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте,
искам да питам трябва ли да нося сутиен,кърмачка съм на бебче на два месеца и половина.Сега нося,въпреки,че не обичам но се притеснявам да не ми увиснат гърдите.Който знае нещо по  въпроса да пише.Мерси!

# 1
  • Мнения: 292
Здравей, йелателно е да носиш сутиен за кърмаЧки. Много са удобни, НО не ти препоръЧвам да носиш с банели. На мен докторката изриЧно ми забрани, защото банелите притискали млеЧните канали или нещо подобно ми беше казала. А и другото което е ... гърдите не увисват от кърменето а от бременноста. Най много след това да станат по малки или да си останат същите  Laughing

# 2
  • Мнения: 306
аз слагам сутиен само когато излизам за кратко. за разходките с бебка не слагам сутиени или у дома. не смятам, че ще ми увиснат гърдите...пък и не ме притеснява толкова. важното е да си кърмя повече време, а не съм наясно дали с притискането от сутиена няма да се получат нежелани реакции...

# 3
  • Мнения: 212
Аз слагам сутиен за кърмачки, само когато ще излизаме за по-дълго време с бебчо. Не мисля за последствията  ooooh!

# 4
  • Мнения: 693
Със сутиен без банели и подплънки съм денонощно  Grinning

# 5
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз съм със сутиен за кърмачки  и подплънки денонощно. Така ми е удобно, а и изтичащата кърма се попива.
На мен бюста ми увисна още след първото раждане и кърмене, така че  сега няма какво да го мисля. Каго акордеон ми е кожата на гърдите преди и след кърмене.

# 6
  • Мнения: 11 003
Никога не съм носила сутиен за кърмачки, ходя си с хубави и качествени сутиени с банели. Удобни са ми и по никакъв начин не съм усетила да ме притискат и да ми създават дискомфорт. Подплънки ползвах в началото, след това лактацията се регулира.
Гърдите увисват от бременността, кърменето не им влияе.

# 7
  • Мнения: 233
Аз ползвах еластични спортни къси потничета, които са по тялото. Много са удобни! Но, предполагам това е вариант за по-малки гърди. За големите е нужно нещо по-солидно, като специалните сутиени за кърмачки.

Иначе, и тук ме предупредиха да не слагам сутиен с банели, заради пристискането на каналите!

# 8
  • Мнения: 875
щом по принцип не носиш сутиени, значи си с малки гърди. не се притеснявай, няма да ти увиснат от неносенето на сутиен. (с моите поне нищо толкова драстично не се случи!)

# 9
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Със сутиен без банели и подплънки съм денонощно  Grinning


и аз  Peace

# 10
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Никога не слагам сутиен. Просто не понасям. Само през лятото, когато съм по потник ползвам обикновен сутиен с банели.
За увисването...ами те от възрастта така или иначе увисват. Пък и скоро няма да снимам реклами за сутиени, така че не ми пука особено.

# 11
  • София
  • Мнения: 112
Аз ползвах еластични спортни къси потничета, които са по тялото. Много са удобни!

Наистина са много удобни тези потничета.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 535
Нося си денонощно сутиена за кърмене с подплънки  Peace
Така ми е удобно, а за увисването не му мисля. След първата нямах проблем, но и тогава бях нон-стоп със сутиен  Peace

# 13
  • Мнения: 398
Нося си денонощно сутиена за кърмене с подплънки  Peace
Така ми е удобно, а за увисването не му мисля.

И аз съм така.В крайна сметка дори и да не кърми-бюста на родилката се променя.А какво е един увиснал бюст в сравнение със старта, който даваш на детето си кърмейки.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Свалям си сутиена само за душ и за секс Laughing Не за друго, ами защото ми текат гърдите и непрекъснато съм с подплънки. Не е много приятно на пръв поглед, но истината е, че толкова съм свикнала вече, че не мога да си представя да съм без Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт