отново за СИРАЦИТЕ около Варна

  • 4 641
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Мили Варненски и не само Варненски мами.

Искам отново да Ви Благодаря за това, че се отзовахте  на предните апели за помощ насочени основно към дом за момчета "Надежда" във Варна.

Сега понеже посъбрах у нас доста дрехи мисля да отида най-сетне до още два дома за които отдавна се каня.

Току-що говорих с дом в с. Бързица (на 14 км. от Провадия) това е смесен дом и за момичета и за момчета изоставени, сираци или деца под защита от родителите си лишени от родителски права. Децата са от 6 до 18 години. Целогодишно са 47 деца, а ставали и по 50 и нагоре

В Провадия има дом за деца от същата възрастова група, но само за момичета.

Надявам се тези дни да успея да ида и в двата дома и на място да разбера от какво имат нужда и как можем да помогнем.

Позволих си в телефонният разговор да се представя от името на всички вас мамчета които помогнаххте предния път.

Предполагам, че тези деца тъй като са извън града ще имат повече нужда от нас.

След като видя от какво имат нужда се надявам заедно да обсъдим и да можем да им помогнем и на тях!

Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 14:31 от Gvendolin

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз имам дрехи, мога да се разделя с някои книги за деца, може нещо за учебната година да подготвим, принципно съм за и ми се участва, но сме с Филип като гербови марки, а кола не карам Embarassed, пред много хора си гълтам езика и гледам тъпо, но за присъствие и тежест винаги готова да участвам.
Гвенка, извадих банските от нафталина Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 290

Гвенка, извадих банските от нафталина Mr. Green

сега не ми напомняй за утрешното среднощно избухване.
Тук съм сериозна Simple Smile

Аз карам - ще ида до там - надявам се ДиВА пак да е с мен, а и всички останали които имат желание - вас ви моля само за съпричастност Simple Smile


# 3
  • Мнения: 1 399
И аз имам запазени дрехи /от 6 до 18 г Simple Smile/ за момичета.
Играчки за по-малките. Някоя друга книжка и VHS касета, пак за малките.
Със фин.средства също ще участвам Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 629
Този месец с финансова помощ не мога да се включа, но ще събера дрехи и каквото друго намеря, ако имат нужда. Вие ще кажете, след като отидете на място, предполагам.

# 5
  • Мнения: 1 187
Ще се разтърся и аз в стария си гардероб да видя какво мога да измъкна за децата. Ще проверя и за стари обувки, но не обещавам че ще открия нещо запазено.  Thinking Въобще не си спомням какво е останало в къщата където живеех преди ooooh! И парички ще дам, не много, но от сърце.

# 6
  • Мнения: 2 839
Нямам такива дрехи  Confused Но с друго каквото мога ще участвам. Преди всичко ще гледам да отида с Гвен, макар малко трудно да си синхронизираме свободното време.
След ходенето като стане ясно какво е положението там ще помагам с каквото мога, насреща съм.
Браво на нашата Гвенка! Добре, че ни е тя да ни отсрами   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 8 769
О, за Гвенката само хубави работи!  bouquet
Кога трябва да си дадем лептата?

# 8
  • Мнения: 5 622
И аз имам дрехи,както за големи,така и за бебета.
Само кажи къде ще се съберем за да ги дам! Мога да видя и за играчки,ако има нужда.

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Провери как стоят нещата при децата и като спуснеш инфо ще се включа на драго сърце! Hug

# 10
  • Мнения: 1 290
Благодаря ви момичета!
Знаех, че мога да разчитам на вас - СТРАХОТНИ СТЕ!  newsm51
Когато помагаме - помагаме!
Когато купонясваме - купонясваме!

Обичам Ви много и се радвам, че Ви познавам! newsm68 newsm44 newsm68

Надявам се до края на тази седмица да успеем да се организираме с ДиВА и да посетим домовете
Ако малките и съкровища не я пуснат - ще отида сама

Ще Ви държа в течение на всичко

Усмихнат ден Ви желая  вторник е  newsm08 smile3521

# 11
  • Мнения: 1 290
Стискайте палци утре котка да не ни мине път - уговорили сме се с ДиВА да идем до домовете на първоначален оглед на ситуацията.

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Стискаме, Пуфи Mr. Green
Ако до утре няма новини, ме пиши по-следващата седмица, защото ще съм извън града.  Heart Eyes

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И какъв е развоят на събитията, че съм изостанала?  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт