за маската с аспирин и розова вода

  • 25 875
  • 73
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 123
 Момичета,искам да питам тези от вас,които са си правили маска с аспирин и розова вода,как точно процедирате?Аз капнах 5-6 капки розова вода върху 6 аспирина,стрих ги на прах,после добавих още розова вода,сигурно над 10 капки.Но така и не се получи смес,която да мога да намажа на лицето.Едвам успях тук-там да залепя нещичко и от лицето ми постоянно се сипеха стритите аспирини;ваичко наоколо се напудри  Laughing   Вие как приготвяте сместа и успявате ли да намажете лицето?Мерси предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 13 623
Аз я правя маската с аспирин и мед!

# 2
  • Русе
  • Мнения: 123
 Jaquie, я сподели как точно я правиш  Wink

# 3
  • Мнения: 13 623
Слагам 2-3 аспирина на Бayer в купичка и капвам няколко капки вода. Като се разложат добавям една лъцижа мед и мажа на лицето( без зоната около очите). Хубаво масажирам и оставям така 10-15 мин. После изплаквам с топла вода и мажа крем.

# 4
  • Мнения: 4 344
заинтригувахте ме!а ще споделите ли за какво помага? newsm78
аз съм стривала аспирин в шампоан и прави разкошна косата. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
Инче като каза аспирин в шампоана се сетих, че една приятелка онзи ден ми каза, че чела в някакъв форум,че в шампоана се слагат 4 ампули аналгин и с него се миеш.В резултат косата растяла като луда. Rolling EyesНякой да е чувал подобно нещо? newsm78

Извинявам се на авторката, че се вмъкнах с мойте въпроси, надявам се да няма нищо против.  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 413
заинтригувахте ме!а ще споделите ли за какво помага? newsm78
аз съм стривала аспирин в шампоан и прави разкошна косата. Simple Smile
Е как го стрихте тоя аспирин,аз един път опитах ама не,на бучици стои,не се разтваря...тц  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 13 623
Аспирина съдържа BHA (Beta Hydroxy Acid), което го има в много козметични продукти за проблемна кожа. Изчезват червени петна, пъпки и кожата става супер мека и свежа! При мене действа много добре тази маска. Правя си я 2 пъти в седмицата

# 8
  • Мнения: 13 623
заинтригувахте ме!а ще споделите ли за какво помага? newsm78
аз съм стривала аспирин в шампоан и прави разкошна косата. Simple Smile
Е как го стрихте тоя аспирин,аз един път опитах ама не,на бучици стои,не се разтваря...тц  Crossing Arms
Капвам няколко капки вода и той се разлага, но седи малко като пясък. Така ексфоалира лицето!

# 9
  • Мнения: 4 344
голямо благодаря за информацията!  bouquet
ще опитам! Grinning

# 10
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да се наместя и аз тук...ще пробвам още днес. Wink

# 11
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен!!!
Искам да попитам тази маска става ли за суха кожа и ако да по колко пъти на седмица се прави?
Благодаря предварително!!!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 007
Инче като каза аспирин в шампоана се сетих, че една приятелка онзи ден ми каза, че чела в някакъв форум,че в шампоана се слагат 4 ампули аналгин и с него се миеш.В резултат косата растяла като луда. Rolling EyesНякой да е чувал подобно нещо? newsm78

Извинявам се на авторката, че се вмъкнах с мойте въпроси, надявам се да няма нищо против.  bouquet

И на мен ми стана любопотно.
Аспирина съдържа BHA (Beta Hydroxy Acid), което го има в много козметични продукти за проблемна кожа. Изчезват червени петна, пъпки и кожата става супер мека и свежа! При мене действа много добре тази маска. Правя си я 2 пъти в седмицата

Да маската действа найстина много добре.

# 13
  • Мнения: 351
А някой с чувствителна кожа слагал ли е аспирин на лицето и как се отразява. Страх ме е киселината да не влоши положението, а искам да пробвам след положителните отзиви.

# 14
  • Мнения: 13 623
Аз съм с много чувствителна кожа и ми се отразява много добре! Но за суха кожа не знам дали е добре!

Общи условия

Активация на акаунт