Д-р Мустаков

  • 6 050
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
здравейте  Simple Smile
Искам да попитам за мнението ви за Д-р Мустаков, тел.  номер , как минава един преглед , дали трябва да съм с направление , сигурно и после ще имам доста въпроси .
благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 93
А какъв е този доктор и от къде е?

# 2
  • Мнения: 249
алерголог е и е в София

# 3
  • Мнения: 176
Телефона му ще намериш в неговия сайт.
Ходих при него в частния му кабинет, записах се по телефона, миналото лято. Предпочетох там, защото не ми се чакаше в Медицинска академия. Там работи с направлления по ЗК, но нямало запасване на часове. Пък ако пътуваш 400 км и трябва после да се върнеш, та по тази причина си платих 20 лева прегледа в кабинета на бул. "Прага" № 14. Направи всички проби /18 бр./ на детето ми за около 20 лева. Аз се бях настроила за доста по-голяма сума. Все пак исках всички проби. Много съм доволна.
Не отлагай, а иди по-скоро, ако имаш проблем.

# 4
  • Мнения: 43
http://www.mustakov.com/bg/main.php ето сайта на доктора.
Аз        съм доволна много .Ходила съм и при баща му(той почина, )и той беше единствения който ми помогна за 20 години

# 5
  • Мнения: 249
благодаря ви момичета  bouquet
аз лично нямам никакъв проблем , но децата ми често кашлят и мисля да ги заведа ,защото не е нормално толкова често да се разболява малкото

# 6
  • Мнения: 8
Здравейте,

Аз попаднах на Мустаков днес в Александровска Болница. Водих малкия за тестуване преди операция на хидроцеле. Учудих се, че ме накараха на платя 25лв. въппреки направлението и дори ми го върнаха Sad((((. Много странно - личната педиатърка ми даде направление за алерголог и каза,че в Александровка има по всяко време и второ на регистратурата на Клиниката по Алергология казах, че съм с направление и ме пратиха при Мустаков. Объркващо е иначе не става въпрос за парите, а дали има нарупени права?

# 7
  • Мнения: 249
успех на операцията и след  това  всичко да е наред , а за направлението незнам какво да ти кажа

Общи условия

Активация на акаунт