Частна ДК предлагаща диетично меню

  • 642
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 405
 Иска ми се да пробвам друга частна ДК освен "Ози", но предлагаща диетична меню. Идеи за друга такава...? Търсех, разпитвах и за държавна ДК, предлагаща диетично меню, но явно в раьона, в който живея / Люлин/ такава няма. Ако знаете за някоя кажете, моля. Разгледах и сайта на новата "Ян Бибиян", но за съжаление не предлагат диетично меню...
 Hug

# 1
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Виж сайта на клуб Пепеляшка. Мисля, че там бях гледала диетично меню.,но може и да греша.

# 2
  • Мнения: 74
Джуниър е другата кухня предлагаща диетично меню,но не ти я препоръчвам. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 000
Да, Джуниър имат два вида меню (рових се неотдавна в сайта им). Освен това имат и раздавателен пункт някъде в Люлин.
Моя приятелка взема за детето си от недиетичното меню и е доволна. Така че, влез в сайта им, разгледай и сама си прецени дали да пробваш.

# 4
  • Мнения: 405
Джуниър е другата кухня предлагаща диетично меню,но не ти я препоръчвам. Simple Smile
Защо, не е ли вкусно диетичното.... newsm78
 Ох, незнам с това "Ози"....ще ми се да сменя кухнята, да пробвам някоя друга. А в "Джуниър" къде трябва да занесеш това удостоверение от личния лекар за наличие или липса на алергии? И стават ли за ядене нещата...или изобщо да не рискувам, да си озтанем на Ози? Вярвам на вашето мнение Hug.
 А от "Пепеляшка" поръчвал ли е някой диетично...как е?
 Благодаря на всички за отговорите  bouquet

# 5
  • Мнения: 74
Аз лично реших да не рискувам с Джуниър след доста четене в нета и питане .Моя позната взема от джуниър и не е доволна сега минават на ян бибиян,но те нямат диетично меню.Незнам сама реши един е доволен друг не .Иначе бележката я даваш мисля в пункта от който ще  я вземаш ако имаш такъв наблизо.А за пепеляшка нищо незнам даже сега чувам за тях newsm78 Надявам се да съм ти била полезна .

# 6
  • Мнения: 405
Аз лично реших да не рискувам с Джуниър след доста четене в нета и питане .Моя позната взема от джуниър и не е доволна сега минават на ян бибиян,но те нямат диетично меню.Незнам сама реши един е доволен друг не .Иначе бележката я даваш мисля в пункта от който ще  я вземаш ако имаш такъв наблизо.А за пепеляшка нищо незнам даже сега чувам за тях newsm78 Надявам се да съм ти била полезна .

 Май няма да рискувам с "Джуниър меню".....така както и аз събирам инфо и трупам мнения и коментари, а и ти както каза newsm78. Лошото е, че само 2, 3 кухни предлагат диетични менюта Sad. Много ми се искаше да пробвам новата "Ян Бибиян", но нямат и те   Crossing Arms. Май засега ще си останем на "Ози". Дано някоя нова кухня започне да предлага и диетични храни в менюто си, наистина се надявам!
 П.С Ако някой е поръчвал от "Пепеляшка" моля да каже!
 Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт