За акото

  • 1 856
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 445
Искам да ви попитам мами, какво е акото на вашите бебчовци - еднородно, едноцветно, с по-тъмни части или друго? И това от твърдата храна, която даваме на бебчовците ли е?

# 1
  • Мнения: 5 299
преди 2седмици като почнах да давам зеленчуково пюре,акото на бебата се сгъсти много и беше "шарено" спрях пюрето(отложих го за по- късно),но все още е твърдо

# 2
  • Мнения: 1 567
По принцип с въвеждането на твърдата храна, се променя и акото на бебето. По цвят, мириз и консистенция .....

# 3
  • Мнения: 421
И при нас много се втвърди откакто почнахме със зеленчуковите пюрета...Вчера обаче и дадох плодово пюре на семпер круши, киви и праскови и сега отново се втечниха акитата. Запасила съм се със всякакви разхлабващи плодови пюрета: сливи, круши...

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
 Ами от както давам твърда храна е твърдо, въпреки, че се случва понякога и да е по редичко от определена храна. На цвят всеки път е различно. Не всеки път мирише, но определено е различна консистенция; понякога е като барабонки, понякога е като нашето, понякога е като каша или като водичка. Според мен зависи от храната.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
преди 2седмици като почнах да давам зеленчуково пюре,акото на бебата се сгъсти много и беше "шарено" спрях пюрето(отложих го за по- късно),но все още е твърдо
Не знам защо си и спряла пюрето. Втвърдяването на акото е естествена реакция при въвеждането на по-твърда храна. И при нас стана така, но бях наясно какво да очаквам. В някои дни, зависи от пюрето, си е направо доста твърдо. Но ако си хапне и плодово пюре или сок от разхлабващите, става си по-кишаво. Та зависи от храната, но си е нормално да се втвърди спрямо периода на единствено млечна консумация.

# 6
  • Мнения: X
Нормално е да се промени акито при преминаване към по-твърда храна. Освен, че става по-твърдо става и дооооста миризливо  Sick Понякога чак ми става мнооооого гадно бляк Close!

# 7
  • Мнения: 269
Каквото ядем – това акаме!
На цвят и гъстота ги докарва 1 към 1. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 489
Нормално е да се промени акито при преминаване към по-твърда храна. Освен, че става по-твърдо става и дооооста миризливо  Sick Понякога чак ми става мнооооого гадно бляк Close!

и на очите ми залютява чак

# 9
  • Мнения: 2 807
По принцип с въвеждането на твърдата храна, се променя и акото на бебето. По цвят, мириз и консистенция .....

Да, така е  Wink

# 10
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Нашия Мишон ги прави същите истории. Когато му правя сок от круши или пък яде пюре от сливи, ака по-редки изпражнения. Но ако е ял някое ново пюре или пък пюре с ориз или картофи, ака по-твърдо baby_neutral
Имаме ли в менюто ябълки, обаче, положението става 'твърдо и непоколебимо' Grinning, та чак някой път стигаме до плач преди изакване Shocked
Но. пък аромата... Ах, ароматът е великолепен - само за изгонване на неприятни личности Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт