информация за начални учители в 74 соу - Надежда и 102 оу- Надежда

  • 23 493
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Някой има ли информация за началните учителки от 74 соу Гоце Делчев" в Надежда и 102 оу в Надежда

# 1
  • Мнения: 53
 Praynig Моля ви, дъщеря ми ще бъде 1 клас 2009 /2010г. и все още не съм ориентирана къде да я запиша да учи.  Ако на някой дечицата сега завършват 4 клас в тези училища нека сподели впечатления за учителите и качеството на преподаване там.

# 2
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Ели, доколкото знам в 74-то ОУ ще има родителска среща след две седмици. Аз мисля да ходя. За момента твърдо съм решила да запиша сина си там.

# 3
  • Мнения: 53
благодаря ти за отговора, мисля и аз да отида майче беше на 25.03, но не знам в колко часа - трябва да проверя

# 4
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Май от 18,30...

# 5
Здравейте,
дъщеря ми учи в същото училище, ако желаете да се запишете, няма да сгрешите. От тази година има и нов профил бизнес паралелка. Освен нея и стандартните за училището хореография, математика, език и изкуства.Всичките учители са много добре подготвени и квалифицирани. Базата е с отлични възможности за спорт и извънкасни занимания. Има си и логопед и психолог, за които знам, че много помагат. В района това е най-перспективното училище. Peace

# 6
Забравих да кажа, че заниманията с логопед са безплатни и в рамките на учебните часове. За 1 клас има безплатна занималня, което си е супер удобно. Часовете на първокласниците са само сутрин, а от 2 нагоре на 2 смени. Родителската е от 18.30ч. В математическата паралелка имат и часове по информационни технологии, занимават се по програма която е много увлекателна за малките. Госпожите са млади, с добра подготовка, която и да изберете ще е добре. Успех на всички майки !!!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За 101 някой има ли отзиви?

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
За 101 някой има ли отзиви?

От позната тези дни чух лоши отзиви, каза, че само 54 ставало само.
И аз съм от Надежда, но съм отписала всички училища в квартала.

# 9
  • Мнения: 53
Благодаря за информацията за 74 у-ще. Дъщеря ми рисува много хубаво и разбрах, че има паралелка с изобразително изкуство, но не знам дали е от първи клас. Дано да има, но и математиката и върви, тъй че ако няма с рисуване, това е варианта. smile3529

# 10
Благодаря за информацията за 74 у-ще. Дъщеря ми рисува много хубаво и разбрах, че има паралелка с изобразително изкуство, но не знам дали е от първи клас. Дано да има, но и математиката и върви, тъй че ако няма с рисуване, това е варианта.



Да има рисуване и то от 1 клас и останалите изброени профили също.  101 - во е  с доста лоши отэиви; 102-ро не може да се сравнява като база със 74-то.

# 11
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Ели, беше ли снощи на родителската среща? Надявам се, че ти е харесало това, което казаха. Аз лично спирам да търся училище и ще запиша сина си в 74 СОУ

# 12
Скъпи майки, не се подвеждайте с лъжливи мнения за 74-то СОУ. Базата наистина я има, но не се използува. За занималнята нямам думи. Децата излизат с неподготвени уроци, а сигурността, че сте ги оставили в сигурни ръце е никаква. Моето дете е втори клас и минахме през тези неща. От занималнята го отписахме още на 2-рата седмица, когато си го намерих извън училищният двор и г-жата се оказа, че не знае къде е детето. Предтавяте ли си как се почувствувах тогава. Ужас. За дисциплината не се държи много, не се казват лошите неща, докато не се стигне до инцидент. Затова и спешна помощ ги посещава често, често.Родители не се допускат в училище, за да не виждат нещата от вътре. Пускаш го и не знаеш какво му предлагат в лавката-много чипсове и забранени неща от ХЕИ, заради консервантите, но нищо не се прави, за да може повече да се печели и повече комисионни да се дават. А в тоалетните- няма мивки, кранове, мърсотия, дамски превръзки. На едно момиче от класа на дъщеря ми за малко вратата на тоалетната, като се откачила да премаже детето. Пускаш го здраво и читаво, но незнаеш какво ще си го вземеш. Не си записвайте дещата там, наесен и аз ще преместя дъщеря си в друго училище, където дисциплината е по-наниво. Чух, че директорка на 15-то е сменена и на нейно място има нова, която е въвела много строг режим както за ученици, така и за учители.

# 13
  • Мнения: 53
Да бях на родителската среща. Хубави неща се казаха, то лоши едва ли щяха да кажат, но ми хареса учителката, която ще води паралелката по музика. Надявам се че ще се сформира паралелка по изобразително изкуство, защото ако не се съберат 18 деца няма да има, и ще трябва да сме в паралелката по математика. Чувствам се несигурна в момента дали ще има такава
паралелка... Marpen вие в коя паралелка ще се запишете. Аз подадох молба и писах първо и второ желание, но като не обявяват официално паралелка по изобразително изкуство, може родителите да се объркат и да записват другаде, защото не знаят, че има тази възможност. Колкото до лошите отзиви мисля че ги има за всяко едно училище, но в крайна сметка в този район не виждам по-добро като цяло

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми рисува много хубаво и разбрах, че има паралелка с изобразително изкуство, но не знам дали е от първи клас.
 
В 16 ОУ има паралелки с рисуване.

Общи условия

Активация на акаунт