Прпоръчайте за Лгера и Кр. село детска учителка за първа гр.

  • 723
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Сина ни септември става на 3г. и ще е първа група. Не искам да го пращам твърде далече от района ни.
Опитвам се да открия близо да нас /на кръстовището Кр. село/ тази детска градина с учителка която е проверена че е ползотворна за децата/всъщност едва ли има злосторна, но съм съгурна че някои са по-старателни и отговорни с децата/. Например детската градина до градинката на ГСВ - дали има впечатления някой Thinking
Благодаря ви мамчета Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 821
 Shocked За общинска градина ли става въпрос?

Защото http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379562.0 дали си видяла това?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 361
Алфира , като начало ти пожелавам успех в намирането на ползотворна учителка за детето си . След това ще те попитам първо дали сте приети в някоя дг? И имай предвид , че ползотворните учителки , в която и да е градина трябва в момента да извеждат четвърта група , за да могат да поемат първа . И за жалост това да си избереш учителка в дг  не е концерт по желание .

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 14:55 от pipi06

# 3
  • Мнения: 9 990
Ахам, като да си избереш кремвирши или шпеков...ама всъщност магазина да е затворен.
Успех в намирането на ползотворна учителка.
Разгледай в Библиотеката, има огромно количество инфо за градини по региони, отзиви, мнения.Ще ти е олезно надявам се, за да можеш да избереш градина по първо желание.

# 4
  • Мнения: 4 668
Аз нещо не разбрах май  Rolling Eyes искаш да си избираш учителки ?
Класирани ли сте някъде ? Ако да , радвай се безкрайно много , че въобще сте се вредили .
Ако не сте - имаш ли идея колко безумно невъзможно е положението с местата в детските градини ?

# 5
  • Мнения: 280
Shocked За общинска градина ли става въпрос?

Защото http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379562.0 дали си видяла това?

 Laughing Ей с какво ли сте се въоръжили зад екрана в надпреварата Thinking Да не съм на вашата опашка се моля само Praynig
Ели, да разбира се че следя страстите паниката истериите и т. н.  но се опитвам да подходя цивилизовано, а не да се поддавам на паниката и да се чувстваме като диви животни в джунгла bowuuБлагодаря ти сърдечно все пак Heart Eyes
Та..........
да - всеки желае по доброто когато избира първата детска градина, дори и без да е "концерт по желание", но имам право да посоча на първа позиция тази детска градина с ползотворната учителка Flutter нали...?
Или това че не се държа с тон на озверяла майка е подразнило някого Flutter?

Ами ако не съответствам с тона Ви драги не влизайте в отговор моля!

А ако има по-сгововочива и съхранила все още психиката си мама с детенце в 4та група, която не се чувства на разпродажба за шпек салами ще се радвам да ми отговори Laughing
Благодаря за вниманието bowuu

# 6
  • Мнения: 9 990
Егати и...пфу...как да е.Аз съм с дете в 3 група и ясленче, сиреч-ни съм озверяла, ни съм паникьосана.Ако беше по-адекватна, щеше да си изчела библиотеката и от там да узнаеш, за за Всяка градина има добри и лоши отзиви и за Всяка учителка-също.От форума представа няма как да придобиеш.А и най-препоръчаната ти-може пък да не кефи твоето хлапе и за Него да не е най-Добрата...
помисли малко...Ще разбереш коя е най-добрата, навъртайки години в градината, а не предварително.НАЛИ...? Laughing
Дерзай. Peace
Само да те светна, защо получи опулени емотикони-така формулиран въпроса поражда много въпроси-как така Знаеш, че детето ще бъде прието при Точно Тази Учителка, която ТИ са Харесала за него.И с право.Без капка доза паника, щото децата ми са "уредени" отдавна-аз си помислих същото като тях.Да си беше обяснила Нормално< да не бе получила  опулени отговори от озверели подразнени родителки ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 821
И аз не съм от озверелите  Wink и моите са големи и отдавна са на градина, даже на училище.
Опулих се защото, ако нямаш огромна връзка или гаранция за 100 точки е толкова безпредметен и хипотетичен въпроса, че не можех да повярвам, че е истински. До последно си мислех, че питаш за някоя частна градина, честно.
Някак човек очаква родителите да са по-информирани, най-малкото за номера на градината, от която се интересуват.
Да си избереш в днешно време в София градина и да се падне детето ти в нея е до голяма степен късмет, но ти искаш да си избереш и учителката в градината, за това реагирах така  Shocked. За първи път срещам подобен въпрос, така формулиран и как ще я избереш, ако има 2 първи групи съответно с 4 учителки, къде в системата ще пишеш името на учителката?
Сори, ако съм те разстроила и разочаровала с нецивилизованите си писания, късмет и успех желая!

По темата - горещо препоръчвам Робева и Тотева от 8 ОДЗ. На есен ще поемат 1-ва група.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 23:20 от .Ели.

Общи условия

Активация на акаунт