Машина за хляб....

  • 847
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 073
Има много написано по- темата, изчетох всичко и за това Ви питам, майки: Коя машина да си купя? И откъде? Вече има и в Била и в Метро? Много фирми , много модели?
Благодаря, предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Като съотношение между качество и цена, а и от опит, веднага казвам - от магазин на ТСМ /моята е с марка FIF/.

# 2
  • Мнения: 1 073
каква е гаранцията? В Била има два вида..., а дали може да ми кажете какво да търся като обций/функций/

# 3
  • София
  • Мнения: 3 894
На ФИФ ( от ТСМ ) гаранцията е 6 месеца или година - според зависи от магазина. На Шнайдер-а и Пасифик-а в ХИТ е 6 месеца.

Препоръчвам ФИФ. Тя е с 10 програми (вкл. за макарони и мармалад). Три възможности за грамаж на хляба (750, 1000, 1250 гр.). Две бъркалки. Има отложен старт 13 часа. Има копче за изключване на тока (не е нужно да изключваш всеки път от мрежата). И е на цена около 65-70 лева.

Шнайдер е за 1,5 и 2 паунда хляб (фунта) хляб (1 фунт= 453гр.). Има поне два вида - с 8 и с 12 програми. С една бъркалка са и двете. Има отложен старт. Изключват се от мрежата. Цената е около 50 лева за тази с по-малкото програми и около 65 за тази с повечето.

Пасифик е с един грамаж. Има три програми. Една бъркалка. Струва 50 лева.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
каква е гаранцията? В Била има два вида..., а дали може да ми кажете какво да търся като обций/функций/
В Билла са доста по-скъпи - над 100 лв. са, доколкото помня, а с по-малко функции от тези на ФИФ. Рая вече ги е написала. И двете с нея имаме хлебопекарна на ФИФ и сме доволни. Лично аз през лятото малко съм се кротнала, но пролет-есен-зима пада и ще пада експлоатация, живот и здраве да е.

# 5
  • Мнения: 1 073
MНого благодаря и на двете. Ще потърся ФИФ и после в сезона ще готвим заедно...

# 6
  • София
  • Мнения: 3 894
Елфа,

В момента ФИФ има в ТСМ на Стамболийски и Одрин (София). Цената е 69 лева.

# 7
  • Мнения: 1 073
Мерси Райа, ще гледам да мина при първа възможност , след работа. Дано не се свършат..

# 8
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета редовно чета темичките за машините за хляб. И понеже ми дадоха едни парички да си купя нещо веднага реших да е машината за хляб  chef Обаче в нашият град няма магазини ТСМ а най близкия магазин е в друг град на поне 100 км. и не е гаранция че като отида ще има  #Crazy
Та молбата ми е следната: ако някоя мама има желание да ме снабди с такава и да ми я изпрати ще и бъда много благодарна. Поемам си всички транспортни разходи за услугата!!!!! Има ли някоя добра и услужлива мама???? Laughing

Последна редакция: нд, 14 авг 2005, 19:19 от mama_mima

Общи условия

Активация на акаунт