Кръв в млякото

  • 332
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Момичета много съм притеснена. Току що давах цицата на Марк и видях, че млякото е с кръв. От какво може да е? Гледах много обстойно дали нямам раничка по зърното - няма такова нещо. Гледах в търсачката на една жена доктора и е казал, че може да е спукан капиляр  newsm78 незнам, но съм много притеснена. Аз не изцеждам, а храня Марк съвсем естествено. От вчера - оняден ме боде нещо в областта на тази гърда, но реших, че е сърцето нещо, а сега кръв... Имате ли идея какво може да е?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Най-вероятно това,което вече си прочела - ако бебе е наранило по някакъв начин гърдата отвътре (случва се,особено нощем,когато не внимаваш много как захапва и може да суче в неправилна позиция) може да има малко кръв.Минава спонтанно,както се е появило и няма никакви последствия,нито вреди на бебето - аз имах кървящи рагади в началото,но не съм спирала да кърмя на гърдата през това време,така че сме си хапвали розово мляко без никакви последствия.Не се плаши и бързо да минава Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Явно имаш вътрешни рагади.Спокойно, ще заздравеят, а докато все още има кръв, може да е малко болезнено, но не е опасно за бебето.Само дето е малко гадничко Sick

Общи условия

Активация на акаунт