Ще се побъркам......от радост!!!

  • 2 435
  • 40
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 841
Не мога да спра да рева, два часа след като направих теста,се появи втора много бледа черта, какво означава това...... newsm45

Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 18:03 от Milena.E

# 1
  • Мнения: 3 154
Означава да си направиш още един тест.  Praynig

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ами два часа не е малко множко Rolling Eyes И аз искам да са истински тези две чертички, но защо утре не направиш още един. Успех ти желая и стискам палци Hug Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Стискам ти палци, Миленче! Успокой се и направи втори тест!

# 4
  • Мнения: 1 612
Успокой се моля те.
И утре пак си направи тестче.
С теб сме и се  baby_neutral!

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Означва, че е време да си направиш кръвен тест и да забравиш всички такива уринни!
Марш в посока клиника/лаборатория!!!!!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 841
Означва, че е време да си направиш кръвен тест и да забравиш всички такива уринни!
Марш в посока клиника/лаборатория!!!!!

Точно това смятам да направя, в 16.30 съм на лекар. Не мога да си намеря място от притеснение. Продължавайте да ми стискате палци, това явно помага Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ви, много ви обичам!!!

# 7
  • Мнения: 1 612
Стискам и на краката. Wink
И да не забравиш да се отчетеш веднага след това.
Успех!

# 8
  • Мнения: 3 376
Ох, дано да е вярно туй дето си го мисля EFP fingerscrossed
В кой ден от цикъла си? Със първата урина ли го направи?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 841
Едно мънинко мънинко нещо се спотаило в корема ми и няма да ми даде мира до другия вторник, когато ще го видя съвсем ясно. Mr. Green Днес видяхме само едно петънце, сакчето с плодчето - другата седмица щото днес е много рано....хихихихи Joy

# 10
  • Мнения: 7 718
Браво, честито Laughing

# 11
  • Мнения: 9 063
Божеееее.........как се радвам Миленка, направо думи нямам Blush
Представям си щастието ти...много целувки на теб и на малкото нещо в корема ти, да се похвалиш официално във вторник Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 154
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Това смятам показва колко мноооооооого се радвам за теб! Честито, мамче! Стискаме палци за следващия преглед!

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ехейййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООО! Много се радвам на новината!

# 14
  • Мнения: 4 068
Знаех си аз, че е време вече за добри новини.

Голямо честито от мен! Желая ти леко и безпроблемно бременеене! наслаждавай се на всеки миг от тези невероятни 9 месеца! А след тях ти пожелавам най-сладкия бебок на света!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт