Кошмарни новини...

  • 1 833
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Колежки, съфорумки... предлагам в тази тема да се събират всички новости около ежедневните злодеяния. Надявам се да споделите тази ми надежда и... да не пускате нова тема след всяко ново извращение. Тук сме си свои (така да се каже) и... можем в само една тема да си разискваме кой, кога, как и защо е наебал или ненаебал някого/я в даден момент. Може и да Ви звучи селски, ама темата е сериозна... (то пък за к'о ли друго сериозно да се хванем я?)
п.п. - аз понеже съм отскоро... таааа, ако има друга такава тема - моля модераторките да ме делнат!  Hug

# 1
  • Мнения: 25 447
Мислиш ли, че една тема е достатъчна? Особено с толкова незабележимо заглавие без главни букви и десетина препинателни знака отзад?
Аз предлагам цял подфорум на Клюкарника да се създаде за такива теми. Като в заглавието с огромни червени букви да се предупреждава, че мястото не е подходящо за бременни, деца и хора със слаби сърца.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Колежки, съфорумки... предлагам в тази тема да се събират всички новости около ежедневните злодеяния. Надявам се да споделите тази ми надежда и... да не пускате нова тема след всяко ново извращение. Тук сме си свои (така да се каже) и... можем в само една тема да си разискваме кой, кога, как и защо е наебал или ненаебал някого/я в даден момент. Може и да Ви звучи селски, ама темата е сериозна... (то пък за к'о ли друго сериозно да се хванем я?)
п.п. - аз понеже съм отскоро... таааа, ако има друга такава тема - моля модераторките да ме делнат!  Hug

фиат, само недоебаването ли слагаш към злодеянията? секса ясно е извращения, а недоибаването е зло но сякаш има още неща които да са в темата.

# 3
  • Мнения: 1 533
Чудесна идея. Тук можем да крием всички накълцани, наръгани, скочили отвисоко, прегазени, размазани и прочее поезия. Който се вълнува от подробностите, да влиза и да си чете.

Иначе като новини всеки може да ги намери във фокус-мокус дотком, вестници, новинарски емисии и къде ли не.

п.п. Не зе заблуждавам, че ще ти се осъществи идеята де...

# 4
  • Мнения: 320
Идейката ми харесва!
Първа да споделя, прясно от днес:
http://dnes.dir.bg/2009/03/12/news4122343.html

# 5
  • Мнения: 2 401
Идеята е добра. Нека  всеки, който се храни от тях (ужасяващите новини)  задоволи  тука ненормалните си нужди.

# 6
  • Мнения: 24 467
Това е недопустимо и невъзможно за изпълнение предложение за любителите на ужаси, драми и мазохистите.

# 7
  • Мнения: 4 892
Може и да Ви звучи селски, ама темата е сериозна...

Не, не е селски, първият постинг по темата е тъпанарски, предвид това, което тя трябва да съдържа.
"наебал или ненаебал" не е подходяща метафора.
Заметете си, ако искате.
Иначе и на мен не ми е приятно, както споменах в друга тема да ми се тика в очите всяка трагедия с неподходящ патос!

# 8
  • Мнения: 2 386
Не виждам как ще стане.

# 9
  • Мнения: 743
Добре се е сетил човекът. Вместо всеки ден да се появяват няколко неприятни и ужасни теми, нека всички се коментират тук.
Дано обаче някой не прояви инициатива Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 585
Ами ако някой пусне тема, ще помолваме модераторите да я мятат тук. Извратеняците да си четат.
Кой кого разчленил, къде го наврял, на колко парчета и в колко найлонки.

# 11
  • Мнения: 293
Ужас!!!!!!!! Close

Общи условия

Активация на акаунт