Колко парички харчите...

  • 6 578
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
                      ...за кафенца дневно?

# 1
  • Мнения: 4 300
Ако чуваш тракане, не са стотинки, нито лимките в главата ти. А ключове..

# 2
  • Мнения: 2 891
Зависи кой плаща, много ясно!

# 3
  • Мнения: 2 759
                       Да уточня, че темата е политическа, свързана със световната криза, и донякъде със софийския боклук.
                      jj okocha, определящите фактори са много: личният лекар, личния бюджет, кой ще почерпи, и типа заведение. От машина ще трябва доста да изпиеш, за да направиш 2 лв (примерно).

# 4
  • Мнения: 2 229
Последна опция. Laughing

# 5
  • Мнения: 738
Много...

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Николко, правя си вкъщи. Не мога да сметна колко ми излиза, защото не знам колко струва един пакет кафе Laughing

# 7
  • Мнения: 619
предпочитам кафе с райбер и не мога да направя разбивка по компоненти -колко е кафето, колко е райбера...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Николко. Бонус ми е  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 759
                      Леле, четвърта опция беше шеговита - не вярвах някой да гласува  Shocked. Хора, само за лична консумация питам, не дали черпите квартала  ooooh!.
                      Да, и за домашното кафе е питането, стига да може да се сметне.
                     e_lucky, райберите вървят евтино. Вади 5 лв от цялата сума и гласувай  Twisted Evil.

# 10
  • Мнения: 738
Е, кво да черпиш, то да пиеш 2 кафета с 2 фреша и ти стига. Или само за кафето иде реч? Тука в Бургас няма кафе под 2 лв...

# 11
  • Мнения: 4 785
Е то аз под кафе разбирам да седна някъде да пия кафе - а не да си взема чаша кафе напът... а като седнеш кафе - 2 лв. /средно с млякото/ вземеш и един фреш е ти го 7-8 лв. и като чукнеш и бакшиш... ми ако пък сядаш на повече от едно кафе дневно.... Гласувах 7-15 именно поради тая причина. Ама ако не съм разббрала въпроса и става дума само за кафето /като напитка/ ще коригирам.  Wink

Е, кво да черпиш, то да пиеш 2 кафета с 2 фреша и ти стига. Или само за кафето иде реч? Тука в Бургас няма кафе под 2 лв...

Мхм.. писали сме по едно и също време, но говорим и за едно и също нещо.

пп - иначе кафе има и по 0,30 ст. Но не и да седнеш на кафе някъде

# 12
  • Мнения: 2 759
...Или само за кафето иде реч?...
                       Ооооооо, само кафето  Peace. Има опция за редактиране. Така се притесних за момент  Blush... Обаче мляко, мед, сметанки и други подробности към кафето влизат в сметката.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 572
1, най-много 2 кафета пия дневно- кафето е безплатно в офиса.

# 14
  • Мнения: 738
...Или само за кафето иде реч?...
                       Ооооооо, само кафето  Peace. Има опция за редактиране. Така се притесних за момент  Blush... Обаче мляко, мед, сметанки и други подробности към кафето влизат в сметката.

Е, тогава от 15+ падам на 3-7 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт