Да обсъдим финалистките за Мис България 2009

  • 759
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
http://life.dir.bg/2009/03/08/news4102962.html
Избраха 10-те финалистки в Мис България 2009
08 март 2009 /
Вече са ясни 10-те красавици, които продължават в борбата за титлата Мис България 2009.
Изцяло женско жури направи трудният избор кои 10 момичета да се класират за финала на Мис България 2009, където победителката ще бъде избрана чрез гласуване с sms-и. Това са: Антония Петрова, Габриела Генчева, Деяна Назърова, Елица Любенова, Надежда Ламбрева, Полина Гергушева, Руслана Канева, Светлена Йосифова, Таня Врачева, Христина Христова. Като вълшебна приказка беше полуфиналът на най-значимото събитие, свързано с модата и красотата у нас. Водещи бяха Нети и Емо Кирилов. Кандидатките демонстрираха завидна прелест в 3 дефилета - с рокли на модна къща Зебра, бански на Делфина и разкошните тоалети на Astella Atelier. В паузите между дефилетата пя и Лилана. Вижте снимки >>
Финалът на конкурса ще се състои на 15.03 в Рейнбоу Плаза. Събралата най-много гласове красавица ще бъде коронясана с корона, украсена с 2009 кристала на “Altinbas”. “Мис България” 2009 ще си тръгне от конкурса с “Renault Laguna”, а един от зрителите, дали своя глас, ще спечели “Renault Clio”. Красавиците ще дефилират в три тура – отново в дрехи на Астела, Зебра и делфина, обувки Devil&Angel, за красотата на косите ще се погрижи Wella, грим – Орифлейм. Официален фотограф на конкурса – Диляна Флорентин –за ALAN GROUP




Тук ще копирам мнението си от друга тема
Цитат
Ха ха ха.А сега перничанката (не и знам името) натри носа на тая клюкарка Цветков.
Ей ама това говедо все търси жълтото и миризливото.Ей голямо говедо е!!!
Иначе БРАВО на девойката,много ме изкефи.А тоя тъпчо Милен нямаше какво да каже в своя защита и каза"Моля напуснете студиото!!"
Ами така е,едно е да затваряш телефоните ,друго е да гониш от студиото!
"Най-големия" май не търпи критика
   
Не познавам момичето,даже и името й не знам,но евала държа се много достойно Peace
 

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
ОК
сега ще помоля да я заключат

Общи условия

Активация на акаунт