ДА СПАСИМ ЕМО!!!!

  • 791
  • 4
  •   1
Отговори
Емил Харизанов е роден 1986 г. Порастнал като щастливо дете на грижовни и работливи родители. От тях наследява таланта на художник и светогледа на честен човек. От малък е рисувал и учудвал близките си с изкусните детски скулптури от пластелин и глина.
Националното училище за изящни изкуства "Илия Петров", където Емил е влязъл с висок бал на приемните изпити, е развило заложбите му и го е оформил като творец с оригинално мислене и собствен почерк.
От положеният труд той е пожънал и своя заслужен успех - веднага след завършване на гимназията, през 2005 г. е приет в Университета за приложни изкуства в град Виена, в класа на професор Ервин Вурм, който скоро отличава Емил и започва да му дава индивидуални задачи.
Фаталната дата 24.08.2008 г. преобръща живота на Емил - прикова го обездвижен към болничното легло. Надеждата за неговото възстановяване е лечение в рехабилитационна клиника в Израел.


Знаем, че изкуството променя!
Нека помогнем на Емил Харизанов да се върне към нормалния начин на живот."


Страницата на Емил : http://emilharizanov.hit.bg/emo.swf
Това лято той скача от скала без да знае, че дъното е много плитко. Чупи вратен прешлен и остава парализиран.
Сред неговите приятели и съученици кипи усилена дейност в опита си да му помогнем да се съберат необходимите пари за лечението в Израел.
Това Е история която ме трогна ! Надявам се да достигне и вашите сърца!


Дарителските сметки :
BGN - BIC UBBSBGSF IBAN BG09UBBS80021071849320
USD - BIC UBBSBGSF IBAN BG70UBBS80021109271210
EUR - BIC UBBSBGSF IBAN BG58UBBS80021430707310
ЕМИЛ ВАСИЛЕВ ХАРИЗАНОВ
ОББ ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА


Или изпратете дарителски смс с текс DMS Emo на номер 17 777 . ( за абонати на Глобул, М-тел и Вивател)

# 1
мами изпратете 1смс (1.20лв)нека му помогнеме Cry Cry

# 2
  • shumen
  • Мнения: 17 902
И аз съм за изпращанеро на СМС-си за Емил.Нека да помогнем.

# 3
  • Мнения: 1 710
Надявам се, че същата тема я има и в клюкарника - там четат повече хора. Благодаря ви, момичета... дано повече хора откликнат...  Praynig

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 14:36 от Maia Stoitseva

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Боже, изтръпнах, ден преди първия рожден ден на малкия Confused...

Изпратих от всички телефони вкъщи.

Моля се за момчето  Praynig Praynig Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт