Здравейте мили мами!Синът ми е на годинка (навършва я в неделя).На три месеца и по-късно на 7м направи бронхиолити със спазъм,отделно по тялото си имаше обриви-себорейни.Алерголога ни препоръча да спазваме хранителен режим,ограничаващ всички млечни и другите потенциални алергизиращи храни в срок от 4 до 6 месеца.Вчера бяхме на консултация и след като споменах на педиатъра ни,че спазваме стриктно диетата вече 5м. и половина,той каза,че вече може по малко да се започне въвеждането на някои от забранените храни,като се следи за реакция.От вчера след обяд е ял 4-5 бисквитки,в които се съдържа сухо мляко и няколко лъжички пюре,също съдържащо мляко.От обяд днес е с Т-37,5.По телефона педиатърът ми каза ,че може и да е реакция Cry.В същото време един от кътниците му е почти пробил,в градината на големия има варицела и очаквам "включване",аз съм с кашлица вече 4-ти ден.Моля ако някой има опит със захранването при потенциална алергия(не е категорично доказано,че е алергичен),да сподели Praynig.