iskam suvet

  • 6 455
  • 86
  •   1
Отговори
ot moq kolejka znam tozi forum i re6ih da potursia sudeistvie pri vas
na 39 sum supruigata mi na 38 imame 3 prekrasni du6teri
 no v edin  mig na ujasite moiata lubima supruga doide i kaza 4e iska da mi kaje ne6to-da vi kaja 4estno sled purvite dumi po4ti ve4e ni6to ne 4uvah-no 4uh 4e jivota s men i  e nevuzmojen, 4e ia podtiskam, 4e sega e otgledala decata  i iska svoboda-drugite bezkraini obqsneniq za tova za6to ne iska da  e s men ve4e ne 4uh svqt mi se zavi pri4ernq mi
kazah i 4e nqma da q zadurjam nasila vupreki 4e q obi4am pove4e ot vsi4ko na sveta
trugna si
 az sum sam s decata i nqmam obqsnenie za ni6to
nqma lubovnik nqma nikoi koito da  se griji za neq neznam kakvo moje da nakara maika da ostavi decata si

# 1
  • Мнения: 3 675
Според мен една жена не може да си тръгне просто ей така без причина.Първото нещо, което ми хрумна дали не е решила да гради кариера, а авторът на темата да я ограничава.Спомнете си филма "Крамър срещу Крамър", случаят да не е подобен?

# 2
  • Мнения: 158
Чак да ги остави и аз незнам какво и е станало, дори и да иска свобода, или кариера.... пак не виждам причина да ги остави. И то майка да ги остави, рядкост е. Трябва много да си я подтискал или ограничавал за да направи подобно нещо.... или темата е поредната пързалка  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
За мен няма логично обяснение за една майка да остави децата си. Или има някаква причина, или е превъртяла нещо.
Наистина смятам, че при нормални обстоятелства, нормален човек не може да го направи.

# 4
# 5
  • Мнения: 12 648
Сигурно си пропуснал нещо в тези години.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 991
За мен няма логично обяснение за една майка да остави децата си. Или има някаква причина, или е превъртяла нещо.
Наистина смятам, че при нормални обстоятелства, нормален човек не може да го направи.

# 7
  • Мнения: 1 447
Нещо ни спестяваш.Не може просто така майката да си тръгне и да остави децата.Това,че иска свобода,не значи,че трябва да зареже три деца.
И за да е решила да иска свобода,явно не се е чувствала много комфортно през тези години.Дай повече информация,за да получиш конкретни съвети.Ако искаш съвети разбира се.

# 8
  • Мнения: 3 453
Една жена не си тръгва току така. Щом ти е дошло като гръм от ясно небе, значи си бил прекалено нехаен за сигналите, които ти е давала. Или си мислел, че с три деца работата е опечена и тя няма избор?

kazah i 4e nqma da q zadurjam nasila vupreki 4e q obi4am pove4e ot vsi4ko na sveta
trugna si
А може би точно това е искала да разбере - дали ще се опиташ да я задържиш и как точно. Нещо като последен отчаян опит да те стресне. Ти напъна ли се малко или просто я остави да си тръгне, изживявайки се като жертва?

....-da vi kaja 4estno sled purvite dumi po4ti ve4e ni6to ne 4uvah-no 4uh 4e jivota s men i  e nevuzmojen, 4e ia podtiskam, 4e sega e otgledala decata  i iska svoboda-drugite bezkraini obqsneniq......
Друг път случвало ли се е да не чуваш "безкрайните обяснения" на съпругата си? Сигурно. С три деца и глух съпруг...не се изненадвам, че си е стегнала багажа жената.

Дано все пак нещата се изяснят за всички ви и вземете най-доброто решение за вас и децата. Не ми се вярва да си изостави децата. Както вече казах, според мен тя прави последен отчаян опит да те извади от спокойното съществуване.
Успех! Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 17 142
Понеже не си задал въпрос в темата си, а си я озаглавил Искам съвет, да те попитам съвет за какво ти трябва?
Че ние може да си чешем езиците до утре, въпроса е ти с какво искаш да ти помогнем.

# 10
  • Мнения: 1 447
въпроса е ти с какво искаш да ти помогнем.

Най-вероятно как да си върне жената.Знам ли  newsm78
Като започнах да чета темата помислех,че това ще е един от въпросите му.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 142
mimoza04, то по-скоро той трябва да си отговори на тоя въпрос - какво иска.
Ако иска да си върне жената нямаше да е лошо да беше чул, когато тя му обяснява защо си отива.

Ама май ни пързалят де, та няма да се хабя.

# 12
  • Мнения: 12 648
nqma lubovnik nqma nikoi koito da  se griji za neq

Това е малко впечатляващо. Защо трябва някой да се грижи за нея. Може би не си я възприемал като равностоен партньор.

# 13
  • Мнения: 1 447
mimoza04, то по-скоро той трябва да си отговори на тоя въпрос - какво иска.
Ако иска да си върне жената нямаше да е лошо да беше чул, когато тя му обяснява защо си отива.

Ама май ни пързалят де, та няма да се хабя.

Права си и за двете неща.
Явно,че днес ще се попързаляме.

# 14
  • Мнения: 301
nqma lubovnik nqma nikoi koito da  se griji za neq

Това е малко впечатляващо. Защо трябва някой да се грижи за нея. Може би не си я възприемал като равностоен партньор.

и на мен това ... изречение ми направи впечатление  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт