Най-приятна и най-неприятна.

  • 4 145
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 394
Здравейте,здравейте!Темата за гладенето вече я има,но реших да има още една по повод домакинската работа.Кажете сега,коя ви е най -приятната домакинска работа и коя най-неприятната/с изключение на гладенето/Ако има някоя домакинска работа,която можете да прехвърлите на друг член от семейството...каква е тя и на кого ще я поверите?
Например аз много обичам да мия чинии и чаши,да пера,да готвя.Най-мразя да мия прозорците и да закачам пердетата /да ги откачам ми е голям кеф иначе!/ Mr. Green
Понякога за закачането на пердетата се грижи мъжа ми.../само да го набарам на кеф  newsm53

# 1
  • Мнения: 1 447
Ако може да прехвърля цялата домакинска работа на някой друг бих го направила с удоволствие.
Няма нещо ,което да обичам да върша,че да не го пробутам на друг.

# 2
  • Мнения: 2
Нямам приятна домакинска работа. Но най-мразя да мия чинии на ръка.

# 3
  • Мнения: 1 897
Ако може да прехвърля цялата домакинска работа на някой друг бих го направила с удоволствие.
С огромно удоволствие. Peace

# 4
  • Мнения: 5 940
Обичам да правя енергични неща, като миенето на прозорци  Laughing, чистене и т.н. От такива сръткави като миене на чинии, бърсане на прах, гладене направо се потрисам.

# 5
  • Мнения: 284
И аз бих направила същото като Мимоза и Ulia!
А за готвенето,не ми се мисли Sad-малката ми дъщеря е с хранителни алергий,винаги се съобразявам храната да е подходяща и за нея.
Мразя да готвя Embarassed

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Мразя да мия прозорци и да беля картофи. Всичко останало ми понася Wink

# 7
  • Мнения: 4 965
Нямам приятна домакинска работа. Може би само изхвърлянето на боклука, защото не ме затруднява сутрин да го отнеса до кофите и простирането, ама и него скоро ще го премахна от ангажиментите (в момента преустройваме кухнята и ще наместя някъде и сушилня).
Другото ми е неприятно и съм го свела до минимум - купувам или поръчвам готова храна, имам миялна, пера всичко в пералнята, не гладя, за тежките неща в чистенето имам помощница. Напоследък за бърсане на прах и прахосмучене ми помагат децата (преди това - половинката).
Изобщо, предпочитам да свързвам дома си с почивка, а не с домакинстване...

# 8
  • Мнения: 421
не ми е приятно да гладя и мия пода ooooh!.чинии не ми е чак толкова гадно да мия,ама тави и тенджери не пипвам,наистина оставям ги на мъжа ми.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
Обичам да готвя/за съжаление не винаги успешно/,мия чинии и гладя без проблеми,но истински емоционален дискомфорт ми носи миене на прозорци, на вана,тоалетна и плочки,използването на прахосмукачката.

# 10
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Най-неприятното нещо ми е миенето на чиниите, а чистенето на прах ми е изключително досадно.
Всичко останало го върша с удоволствие...най-вече експерименталното готвене.

# 11
  • Мнения: 320
Обичам да върша всичко свързано с почистването на дома - бърсане на прах; пускане на прахосмукачка; миене на прозорци, теракота, баня. Даже на моменти се вманиячавам в това всичко да е на място и всичко да блести. Определено не ми отнема много време, защото гледам да поддържам дома си чист. Обичам да гладя и да пазарувам. Не съм любител на готвенето и простирането.

# 12
  • Мнения: 372
Най-неприятно е чистенето с прахосмукачка. Най-приятното е приготвянето на ястие, разбира се когато не е по задължение.

# 13
  • Мнения: 1 447
Най-приятното е приготвянето на ястие, разбира се когато не е по задължение.
И при мен стоят така нещата с готвенето.Но за съжаление доста често е по задължение.

# 14
  • Мнения: 139
Най-обичам да мия банята. Съседите не обичат когато аз мия банята, щото пея вътре, ама това е друга тема.
Не ми е приятно да мета и мия пода.
Мразя да окачвам пердета, да мия прозорци и мазни неща (тенджери и т.н)
Нямам против да мия чинии и чаши, да наптискам копчето на пералнята и да простирам.
Обичам да ям. (На) половинката ми (му се налага да) обича да готви.

Общи условия

Активация на акаунт