Ве4е съм пълноправен 4лен....

  • 1 253
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Ве4е от кандидат - мама станах мама Mr. Green Бебката ми се роди преди ве4е пове4е от 3 седмици и до момента, да 4укна на дърво, се справяме идеално и сами. Много ме беше страх как ще потръгне, дали няма да ме бацне следродилната депресия, на кой ще се нарева и кой ще ми помага и т.н. До момента до рев не съм стигнала Mr. Green, толкова  ми е леко и спокойно, 4е все едно не ми е първо ами поне 10то бебе:). Тъй 4е кандидат -самотни мами не се шашкайте, май се оцелявало все пак и сам с бебе. Mr. Green
Айде похвалих се, стискайте палци все така да върви или поне без крайности и ще пиша пак след  година - две да ви кажа как е. Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 313
Честито миличка Мирка! Да ти е жива, здрава, засмяна и послушна! И мен не ме хвана следродилната, но пък каква предродилна изкарах.....не искам да си спомням вече.Радвай се на малката принцеса и продължавай да си така силна и уверена ,че ще се справиш! И аз сама си гледам бебето, защото нашия татко работи далеч от нас и знам горе-долу за какво става въпрос. А има ли наоколо роднини да помагат?

# 2
  • Мнения: 1 313
И много целувки и  newsm51 на малката Ирина. Стана ми много мило защото аз много исках момиченце и си бях наумила така да я кръстя

# 3
  • Мнения: 289
Честито, мамче!  bouquet
Да ти е жива и здрава малката принцеса Ирина и да ти изпълва ежедневието само с радост, щастие и много усмивки!
А ти да продължаваш да бъдеш с вдигната глава, с усмивка на лицето и да не се запознаваш със следродилната  депресия, че не е хубава тая работа!  Wink

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
4ЕСТИТО мам4е  bouquet.Да ти е жива и здрава малката принцеса и мнооооого послушна.Да но винаги така добре да се оправяш и смело напред......... Peace
(И мен не ме хвана следродилна депресия)

# 5
  • София
  • Мнения: 39 722
Да ти е живо и здраво детенцето и горе главата Simple Smile много целувки и на двете   bouquet

# 6
  • Мнения: 115
Да ти е жива и здрава малката принцеса Ирина, много късмет и щастие и на двете! А постинга ти ме окуражи толкова много, значи могло и самотна майка да се оправя с бебе, ето че и за мен има надежда и май вече не се страхувам какво ще е като родя. Още веднъж честитоооо newsm51

# 7
  • Мнения: 432
Благодаря ви моми4ета за пожеланията! Много съм щастлива и не се сдържах да го споделя Blush. Ве4е борим коликите, ама май им намерихме и на тях цаката Mr. Green.Мама гушка докат минат! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 327
Честито! Simple Smile
С това положително настроение - ще се справите с всичко Simple Smile

# 9
  • Мнения: 918
Много се радвам за вас двете  bouquet. Все така да те радва малкото съкровище. Много целувки, ние сме с вас.

# 10
  • Мнения: 3 360
Честито ,Мирка!Бъдете живи,здрави и щастливи двечките!А ти-все така силна и смела мама!!!

Общи условия

Активация на акаунт