Детето ми спи малко

  • 967
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте мами,дъщеря ми е на 2 мес,през деня спи по максимум 4-5 часа,а през ноща по около 3,това не е ли малко за едно бебе?Вярно че страда и от колики и може би те я правят неспокойна,но не съм сигурна,случвало ли ви се е и на вас?  ooooh!

# 1
  • Мнения: 700
Попитай лекаря, но може и да е от коликите. Увери се да не би да е гладна, ако е на кърма и да не й стига. Но вероятно коликите я мъчат, миличката.

# 2
  • Мнения: 10
Попитай лекаря, но може и да е от коликите. Увери се да не би да е гладна, ако е на кърма и да не й стига. Но вероятно коликите я мъчат, миличката.
  На адаптирано мляко е и почти винаги си изпива всичко,после следва 1-2 часа рев,заспива за 30 мин и пак е будна и вече е дошло време за следващото хранене Cry

# 3
  • Мнения: 723
колики-първото ми дете беше така първите 4 месеца, пробвай с инфакол

# 4
  • Мнения: 10
колики-първото ми дете беше така първите 4 месеца, пробвай с инфакол
Пробвала съм Инфакол,Саб-Симплекс,Еспумизан,Миликон,хомеопатичните Ентерокинд и какви ли не бабини рецепти,накрая спрях да й давам каквото й да било,само чайчето на Хип,но ако е от коликите,ще ги изтърпя,благодаря ви за мненията

# 5
  • Мнения: 81
Моето дете беше същото така изкара до две години и нямаше никакво спасение.На моя приятелка детето е същото и те къде ли не го водиха накрая го закараха на хомеопат и сега не може да се нахвали е мрънка по малко но се търпял. Моя съвет е да го закараш на хомеопат.

# 6
  • София
  • Мнения: 558
Колко тежи в момента, по колко мл. мляко изпива на хранене и колко пъти я храниш?
Колко е наддала за предния месец?

# 7
  • Мнения: 1 512
До болка позната история.Причината са проклетите колики.Ами освен търпение не знам какво друго да ти кажа след като си пробвала всичките му капки и т.н.

# 8
  • Мнения: 10
Колко тежи в момента, по колко мл. мляко изпива на хранене и колко пъти я храниш?
Колко е наддала за предния месец?
храня я по 6 пъти,изпива по 120-130мл,наддала е 1,250 за последния месец,няма проблеми с яденето newsm78 

# 9
  • Мнения: 1 820
Има деца които спят много(като моето до ден днешен),има и такива които спят малко,а има и такива които "ХИЧ"не спят.Къде пише колко точно трябва да спи едно бебе? newsm78 Норми има,но те са ориентировъчни и препоръчителни-както за хранене,така и за наддаване,така и за сън,....така и за прохождане,така и за проговаряне......Наддава ли,храни ли се,жизнено и в кондиция ли е?Какво те притеснява ако отговорите са "ДА" HugНе си вкарвай излишни филми,ще имаш нужда от такива за напред  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 777
Здравейте мами,дъщеря ми е на 2 мес,през деня спи по максимум 4-5 часа,а през ноща по около 3,това не е ли малко за едно бебе?Вярно че страда и от колики и може би те я правят неспокойна,но не съм сигурна,случвало ли ви се е и на вас?  ooooh!
Мила,в сравнение с моята дъщеря,твоята спи много!Моята спеше по 1-2 часа на нощ,а през деня не спеше въобще.Не съм се притеснявала,защото се хранеше и наддаваше добре(точно колкото твоята дъщеря).Вероятно са колики.Какво казва доки на консултация?Понеже моята навремето нищо конкректно не каза...

Общи условия

Активация на акаунт