Mamas and Papas - има ли доставка до БГ и Дали пращат колички

  • 2 377
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 488
Интересеувам се от модел количка, коята я има на сайта на mamas and papas, намалена,  и бих искала да знам някой от вас дали е поръчвал бебешка количка от сайта им до БГ?
Предварително благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 8 242
Интересеувам се от модел количка, коята я има на сайта на mamas and papas, намалена,  и бих искала да знам някой от вас дали е поръчвал бебешка количка от сайта им до БГ?
Предварително благодаря!  Hug
От сайта им до БГ едва ли .. Пробвай през Емпреса или от ebay .. или и двете  Peace

# 2
  • Мнения: 488
Благодаря!  Hug
Ориентирах се към емперса.   bouquet

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 56
Rali44ka, коя е количката , която искаш да поръчаш, ако не е тайна JOOLZ ли и аз още си мечтая за тази количка ама тя тука  цената в сравнение с това , което се предлага в Mamas & Papas e .... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 488
Точно тази
Аз съм влюбена в нея от както забременях и това е.
Тя ще е.
Сега ги мъдря някакви тука ще видим какво ще стане.

# 7
  • Мнения: 56
 И аз я бях харесала ама сега май съм на тема Конкорд нео още нямам крайно решение ама....Ти JOOLZ виждала ли си я  на живо?

# 8
# 9
  • Мнения: 8 242
Crazy аналогична фирма Simple Smile както и да е.. Исках да кажа, че не е техен превоза Simple Smile

# 10
  • Мнения: 488
И аз я бях харесала ама сега май съм на тема Конкорд нео още нямам крайно решение ама....Ти JOOLZ виждала ли си я  на живо?

Виждах я на живо в магазин 9+ в Елемаг. Количката е страхотна и е по сбита при сгъване. Иначе като цяло много прилича на QUINNY, но е много по модерно изработена и по лека и с повече екстри.
Аз съм влюбена в нея и мисля повече да не пиша, за да не подведа някой.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт