19 - годишен младеж насякъл 15 - годишно момче и го хвърлил в шахта

  • 1 552
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 33
Преди малко в "Часът на Милен Цветков" анонсираха тази новина. Накъде отива България, новините от този род взеха да стават ежедневие.

http://www.dnes.bg/article.php?id=67234

# 1
  • Мнения: 7 723
 Shocked  Ужас!  Shocked

Като причина за убийството младежът посочил,
че 4 години по-малкият Алберто системно му нанасял побои и го тормозел.
  ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 650
 За 2 дни - 2 жестоки убийства от деца.... Cry

# 3
  • София
  • Мнения: 61
Не ми се четат и гледат тея неща... Ми луди ни направиха в тая държава! Само аз ли на където се обърна виждам просяци, помияри... а всеки втори в градския транспорт си говори сам.
Е по тошово време немаше такива неща, може и да нямаше тик-так и банани, ма нямаше и луди.  Laughing Wink

# 4
  • Мнения: 25 447
Е по тошово време немаше такива неща, може и да нямаше тик-так и банани, ма нямаше и луди.  Laughing Wink

Имаше. Само че убийците лежаха в затворите, лудите - в лудниците, а побойници като убитото момче - в ТВУ, а не съсечени в шахтите.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Направо съм потресена от това ,което се случва в тази държава. Имам две деца и ме е страх като порастнат какво ще става. Даже като гледам в училищата какви жестоки побои има заснети на клипчета.....Какво става с тези деца?
Защо ние на времето не сма били такива?
Наистина усеща се липсата на едновремешните ТВУ

# 6
  • Мнения: 41
      Да, ужасно е... Cry...и за съжаление за напред все по-зле ще става и все повече ще се случват подобни зверски деяния... Обществото ни е болно,няма ред,няма закони, никой нищо не предприема за правилното възпитание на подрастващите, има родители,които биха защитили децата си,дори когато те се държат отвратително както със съучениците си,така и със учителите, дори когато пият алкохол вечер по заведенията, други са абсюлютно незаинтересовани и дори не познават собствените си деца, не са много тези,които наистина правилно възпитават децата си.
 Не искам да мисля какво на какво още ще бъдем свидетели...
  Буталото е прав - по тошово време нямаше такива неща,със всичките си лоши страни,през онова време ни учеха на ред,дисциплина уважение и респект към родители и учители, имаше ценности,имаше спокойствие, а днес....нямам думи......

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Не искам да се връща "онова" време, но и сегашното е страшно. Снощи един психолог много добре го каза - родителите най-вероятно не са забелязали отклоненията в поведението. Не зная каква е честотата на този вид престъпления по света и у нас, но работата не е на добре. Децата не могат да се справят с емоциите си, не знаят как да живеят и започват да изперкват.

# 8
  • Мнения: 293
Моето мнение,че все по-тънка става връзката между родител-дете в наши дни.
Даже понякога изобщо я няма.
В стремежа си да изкарат насъщния или да въртят бизнес родителите дават децата си за гледане на гледачки,нямат контакт с тях,не знаят какво правят по цял ден, с кого се събират,какво става в училище,изобщо никакъв контрол,нито топлина и разбиране.Нито пък някакво възпитание.

Връзката между родителите и децата трябва да е много силна и да е от момента на раждане на детето.Ежеминутно трябва да се грижим за това как да възпитаме детето си,на какви ценности и да му дадем достатъчно любов и топлина!

Ужасно е това,което става.Ужасно е,че заради грешките на едни родители, други ще страдат цял живот по погубения детски живот.Ужасно е  да не знаеш как и дали ще се прибереш или няма да те залеят с киселина,да те изнасилят или заколят.Ужасно е да пускаш детето си където и да било знаейки и виждайки какво става около нас....

# 9
  • Мнения: 1 533
Абе хора, какво е това надцакване със заглавия, кажете ми, моля ви се? Какво очакваш да се случи в тази тема, наистина не проумявам? Ох ...ах ...докога ...накъде отива тази държава ... и прочие



# 10
  • Мнения: 4 490
Shocked  Ужас!  Shocked

Като причина за убийството младежът посочил,
че 4 години по-малкият Алберто системно му нанасял побои и го тормозел.
  ooooh!
Не се учудвам. Агресията води до агресия. Изобщо не ме учудва, че това е причината. Учудва ме това, че 15- и 19- годишни младежи могат да таят такава омраза един към друг, че родителите на жертвата не са забелязали (или не са обърнали внимание), че синът им, който е редовно изключван от училище, е агресор. Жалко и за двете момчета, било е поправимо... но много отдавна.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имах преди колежка една лелка която само такива новини четеше, купуваше си жълти вестници и все в такива снимки и бяха очите... гнусна дърта клюкарка, очите и придобиваха един странен блясък докато ги гледаше, мисля че и харесваше по цял ден да обсъжда, кой кого убил, изнасилил, коя абортирала и т.н. ...
та тя имаше проблеми със психиката и все си мислех, че това е от възрастта , но сега се убеждавам че това явно си е до човек, просто някои са с толкова извратени мозъци, че нищо хубаво не забелязват и очите им само в лошото, грозно и пошло ежедневие ...
искрено ви съжалявам.

# 12
  • Мнения: 293
имах преди колежка една лелка която само такива новини четеше, купуваше си жълти вестници и все в такива снимки и бяха очите... гнусна дърта клюкарка, очите и придобиваха един странен блясък докато ги гледаше, мисля че и харесваше по цял ден да обсъжда, кой кого убил, изнасилил, коя абортирала и т.н. ...
та тя имаше проблеми със психиката и все си мислех, че това е от възрастта , но сега се убеждавам че това явно си е до човек, просто някои са с толкова извратени мозъци, че нищо хубаво не забелязват и очите им само в лошото, грозно и пошло ежедневие ...
искрено ви съжалявам.

Лабрадор,ако това се случи на някой от твоето семейство сигурно няма да ни съжаляваш.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пази боже, както казват старите хора ....
но едва ли бих го пльоснал тук.

# 14
  • Мнения: 3
 Cry Cry Cry Cry Cry Що за агресия е това???  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт