ленено олио

  • 14 896
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 440
Здравейте!Днес в един диетичен магазин ми препоръчаха лененото олио като идеално средство за отслабване.Продавачката ми обясни че всяка сутрин и вечер пие по 1с.л. от това чудо,закусва с овесени трици в кисело мляко и резултата бил около 10 кг за 3 месеца.Искам да попитам някои пил ли е и дали ще има ефект?

# 1
  • Мнения: 1 312
Здравей Светли,аз пия ленено масло което е на капсули не е сироп.
Иначе аз капсулите ги пия вече повече от месец,но промяна в теглото нямам  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 19:15 от Аника81

# 2
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аз от година пия олиото , първо Омега3 , после Омега 3-6-9 ,
а в момента пия Омега - женски комплекс.  Peace
Не на таблетки , а течно. Ето това http://www.granovita.co.uk/product_details.php?type=7&product=8326
Но , да съм отслабнала НЕ , ако беше така нямаше да съм на диета след диета.  Laughing

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:28 от просто ЖаБкА

# 3
# 4
  • Мнения: 4 678
Лененото..не е точно за отслабване..
..качествата са му други за организма Peace

# 5
  • Мнения: 673
Тук има още една дискусия по темата.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Ленено олио е добре да се пие в течен вид, а не във вид на капсули. За да има добър ефект олиото е добре да се употребява с кисело мляко, така най бързо се усвоява от организма. Аз го пия вече 6-ти месец всеки ден по 1 с.л. в 2-3с.л. кисело мляко, 2 пъти на ден. Първия месец когато го пиех, свалих близо 4 кила, но спрях да ям месо и всякакъв вид производни на месо и можеби, затова смъкнах толкова, защото от тогава не съм мръднала. Единственото подобрение от него е редовното ми ходено до тоалетна всеки ден, понякога и по 2-3 пъти на ден, а преди не ходех със седмици.

# 7
  • Мнения: 440
На гладно ли се пие или след закуска и вечеря.Моята идея беше да  си взема нещо с което да ходя редовно да тоалетна и от дума на дума жената ми обясни че с него е отслабнала.Но миналото лято в друг магазин ми дадоха китайски добавки/там пък продавачката беше свалила от тях/ за около 100 лева на месец,пих ги 3 месеца и колкото свалих ,после ги качих умножени по 2.Затова вече си мисля че това са трикове за продажби и реших да попитам вас.Благодаря много за отговорите.Значи поне няма да кача от него и от триците Peace

# 8
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Светли , вземи си го и го пий. Peace
Полезно е , няма да ти навреди ,ще ти помогне. И аз и съпръгът ми и
дъщеря ми го пием. Чустваме се добре.  Hug
Успех и добри резултати.   bouquet

# 9
  • Мнения: 440
Благодяря Peace

Общи условия

Активация на акаунт