Отзиви за детска ясла "Кокиче" 8 Стара Загора

  • 4 392
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Здравейте,
става въпрос за централната ясла зад "Булбанк" !!!
Ще се радвам да получа някаква информация независимо каква ще е тя!


Благодаря!

# 1
  • Мнения: 60
Здравей!Аз чух само хубави неща за нея,че децата ги гледали с внимание и любов.Само едно отрицателно нещо има,че е в центъра на града и въздуха е замърсен и в самата ясла искали да се купуват някои материали за самата ясла.

# 2
  • Мнения: 1 447
Ще следя темата,че ми предстои да избирам ясла на синът ми.

# 3
  • Мнения: 216
Интерисувам се защото малката ми дъщеря посещава тази ясла вече 1 година и в момената е в страхотен стрес Shocked никога не е ходила със желание. Там е тиха, кротка въобще не говори и т.н., а вкъщи е пълна противоположност, вече един месец не е на ясла и има голям напредък във всяко отношение....! Записахме я там защото е най-блозо до дома ни, без да съм чувала някакви супер хубави или лоши неща за въпросната ясла.... та затова сега питам макар да е малко късничко!!!

# 4
  • Мнения: 2 448
Крайно отрицателно!  ooooh!
Синът ми ходи там около 40 дни преди да го преместя в една квартална ясла.
Децата са много , персонала знае, че наплива за тях е голям и само претенциите им до небесата, а отношението към децата е под всякаква критика. Не можели да го приспят на обед и ми го връщаха. Как така във другата ясла от първия ден заспа не знам, но при тях беше рев и ужас.
Една от сестрите в групата ми беше позната и когато беше на смяна добре, малкия все след нея вървеше, дори когато е имала и странични задължение като заместващ директорката.
Не знам кои са тези с положителните мнения, аз знам повече отрицателни. Тогава го записах защото ни беше района и заради тази моя позната (при все, че тя не би е някаква близка). Но не можа да се адаптира и го преместих.
Някой може да каже, че е от детето, но факта, че на новото място свикна от раз ми говори друго.

# 5
  • Мнения: 216
Добре сте направили че сте преместили детенцето навреме! Явно и ние няма да се адаптираме........но няма за кога да я местя, на есен тръгва на градина, надявам се поне там всичко да е наред. Не знам обаче как ще изкараме тези няколко месеца до есента...... Sad

Общи условия

Активация на акаунт