Каква преса за коса по-точно да си купя.

  • 22 006
  • 35
  •   1
Отговори

Анкета

Кои вид преса ми препоръчвате

Опции:

  • Мнения: 1 085
Момичета попитах и в друга тема но не ми отговориха и искам да си изкажете мнението.Искам да си купя преса за коса но има различни видове и незнам коя е наи - добре за косата ми и не я гори много вие каква имате и коя ще ми препоръчате?

*  Керамично покритие на плочите за равномерно разпределение на топлината
    * Тефлоново покритие на плочите за незалепващо супер гладко оформяне
    * Турмалиново покритие за гладко оформяне без наелектризиране
Коя от трите е най- добре за косата.

# 1
  • Мнения: 139
Аз си купих миналата седмица преса на Браун.Супер доволна съм струва 79лв.Всичко на Браун закупено до края на март е с 5 год.пълна гаранция.Това е основното което ме гъделична да я взема но определено не сгреших. Peacehttp://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09039997 Ето тази е но аз я купих от ТЕХНОПОЛИС.Май само там е 5 год.

# 2
  • Мнения: 1 085
С какво покритие е ?

# 3
  • Мнения: 139
Керамично за него и гласувах!

# 4
  • Мнения: 13 621
Това е моята. Има и керамично и турмалиново покритие. Изправя перфектно. Нагрява се за секунди до 215 градуса. Изключва се сама след 1 час.  А имат и нова, която е с нано-диамантени плочи. Смятам скоро да я пробвам и нея Simple Smile Тя леко вибрира докато изправя!

# 5
  • Мнения: 351
Има преси с 3-те вида покритие на Remington http://remington.bg/product/presa-za-izpraviane-shiroki-plochi-r … otect-shine-s3007
Може да разгледаш и другите модели.

# 6
  • Мнения: 1 248

и аз имам тази и съм много доволна

# 7
  • Мнения: 3
Имам преса на Парлукс - керамика и е много добра, избрах я тънка и без ръбове за оформяне на къдрици и тн.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 085
Мислите ли че тази е добра, съдържа и трите вида покритие.
http://cgi.ebay.co.uk/Remington-ST2020-TWIST-STYLE-Hairstyler-NE … #ebayphotohosting

# 10
  • Мнения: 106
Аз имам GHD от 4 години и съм мноооого доволна.Купих я заедно със спрей за термална защита.
Мисля че сайтът беше www.ghdhair.com

# 11
  • Мнения: 1
до сега съм имала 2 преси, първата беше с тефлоново покритие, обаче я смених с 1 на Ровента с керамични плочки. Лятото си изправях косата след всяко къпане и от тази с керамичното покритие бях по-доволна, с тефлоновото също беше добра, но в магазина ми казаха, че с керамичното щадяли повече и така си взех тази на Ровента Peace

# 12
  • Мнения: X
Аз си взех Bellissima , тази която Капанов рекламира и съм повече от доволна. За 90-те си лева ми се струва чудесна, изправя за 5 минути по-тънка коса като моята.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
четох четох всички теми и вчера си купих преса Remington S2002, пробвах да се изправя - много съм доволна много бързо загрява и много лесно изправя косата. Покритието е керамика+тефлон  Wink

МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ

# 14
  • Мнения: 10
Каквото и да правите не си копувайте тази преса -> Взех си я от техномаркет за 100 и косур лева с пара на Бейбилис и се развали на втория ден. Проблема се оказа от това, че водата е останала в резервоара а всеки път след ползване трябвало да се изхвърля.  Tired Занесохме я за поправка и казаха че "тези преси постоянно ги връщали с проблеми" и дори да я поправят пак щяло сигурно да се наложи.  #2gunfire  Та така, каквото и да правите не си давайте парите за този боклук... иначе да, хубаво изправя, ама за 1 ден.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт