Какъв стерилизатор да избера?

  • 11 800
  • 87
  •   1
Отговори
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте мами,

предварително се извинявам, ако въпросът ми е обсъждан, но не успях да намеря отговор на въпросът ми: Какъв стерилизатор ще препоръчате от личен опит или от добри отзиви на познати - за микровълнова, електрически......, марки....?
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 219
Според мен си вземи стерилизатор за микровълнова защото са по-евтини.А марката в случая няма значение,тъй като стерилизатора за микровълнова представлява просто една пластмасова кутия с капак.И най-евтините (Бертони)вършат същата работата като най-скъпия(Авент примерно).Разликата в цената идва просто от марката.

# 2
  • Мнения: 1 447
Аз ползвах стерилизатор за микровълнова на Чико и бях много доволна.

# 3
  • Мнения: 149
Ако имаш възможност да отделиш около 110 лева за един електрически на Lindam  бих ти го препоръчала. Зависи от финансите, по-евтини са тези за микровълнова  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 613
Подариха ми стерилизатор на Авент за микровълнова- доволна съм- после видях, че цената му е около 60 лв.

# 5
  • Мнения: 212
     Защо ти е стерилизатор, като по-удобно е използването на таблетки за студена стерилизация? Аз използвам таблетки и съм изключително доволна. Практични са, защото където и да отидеш на гости с бебо, те ще са с теб. Един разтвор може да го използваш многократно в рамките на 24 часа........и т.н. Предимствта са доста  Naughty

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз взех на Чико парен и голям - 75 лв.
Не харесвам тези за микровълнова, защото ако ми се наложи да пърувам трябва да нося и микровълновата с мен.

# 7
  • Мнения: 1 167
Ползвам на Авент за микровълнова. Имам приятелка, която изварява в тенджера с вода. И тя е доволна  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 998
Ние имаме на Авент за микровълнова. Не е влизал много в употреба, защото Косьо е само на кърма. Стерилизирам му залъгалките и гризалките. В началото и помпата, но сега не я ползвам.

# 9
  • Мнения: 4 290
Чувам, че на Авент са добри. Ама не разбирам с какво са по-добри от по-евтините....Аз лично не ползвам, за мен това е излишна покупка. Такива работи според мен се купуват след раждането, при нужда.

# 10
  • Мнения: 666
Авент за микровълнова PeaceВлиза ми в употреба ,макар и рядко,защото сме изцяло на кърма baby_neutral

# 11
  • Мнения: 2 495
Аз имам на Чико и съм доволна!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 789
Не харесвам тези за микровълнова, защото ако ми се наложи да пърувам трябва да нося и микровълновата с мен.
За тази цел има разтвори за студено стерилизиране, които вършат перфектна работа. Аз лично ползвам такъв на Чико 4в1 и съм много доволна. Има и таблетки

Иначе по темата- ползвам стерилизатор на Др Браунс за МВ и съм много доволна, струва 33 лв от Пиги'с Хаус

# 13
  • Мнения: 6 711
Ами аз съм доволна от микровълновия си стерилизатор, но мисля със второто да ползвам електрически. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 372
Аз имам такъв:

но честно казано съм по-доволна от течността за студена стерилизация на Чико или по - точно това:

Общи условия

Активация на акаунт