Изплаквате ли устата на детето си след кърмене

  • 2 333
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте, синът ми е на един месец и след всяко кърмене му давам по една лъжичка преварена вода да си изплакне устата, а той никак не обича да пие вода, при което процедурата е доста неприятна и за двама ни - дави се, започва да реве. Вие давате ли водичка след хранене, притеснява ме, че ако не си изплакне устата може да получи ранички.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не съм изплаквала никога устата-млечница е нямала.

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не.

# 3
  • Мнения: 2 230
 Моето дете го кърмих до 5 мес ,не съм му изплаквала устата с вода и не е имала млечница.Може би това е за бебетат ,които са на АМ... Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Не.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не съм изплаквала никога устата-млечница е нямала.

Също  Peace

И дефакто да се изплакне устата на бебе е невъзможно просто, така че няма смисъл от опитите  Wink

# 6
# 7
  • Мнения: 1 167
Няма смисъл. Дори и да я изплакнеш бебето връща след ядене и пак има мляко в устата.

# 8
  • Мнения: 3 932
Цъ, не съm... Naughty

# 9
  • Мнения: 141
Не, не давам вода.Просто няма смисъл от това упражнение Mr. Green

# 10
  • Мнения: 559
Здравейте, синът ми е на един месец и след всяко кърмене му давам по една лъжичка преварена вода да си изплакне устата, а той никак не обича да пие вода, при което процедурата е доста неприятна и за двама ни - дави се, започва да реве. Вие давате ли водичка след хранене, притеснява ме, че ако не си изплакне устата може да получи ранички.

Сигурна съм, че те е посъветвала или майка ти или педиатърката, която е леко застаряваща вече  Laughing
Няма смисъл!  Wink

# 11
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 440
Никога не съм давал и още не давам дори и след пюрето. И нямаме проблеми никакви

# 12
  • Мнения: 149
не съм изплаквала, минавала с марля и др. подобни

# 13
  • Мнения: 511
Не съм изплаквала, млечница не е имала.

# 14
  • Мнения: 666
Педито ни беше казала да изплаквам,обаче на мен ми е изключително трудно да и завра биберона в устата при положение че се е наяла мн добре.
п.п.бях се пробвала на няколко пъти,но вече въобще не се мъча...млечница е нямала до сега Peace

Общи условия

Активация на акаунт