Някой ползвал ли е Аб рокет?

  • 1 495
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Момичета, бях задала тоя въпрос във форума за диети и отслабване, но никой не ми отговори. Моля, ако има някоя от вас, която е ползвала Аб рокет да сподели струва ли си да си го поръчвам? Praynig
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview_v2&cid=161588&pid=44710

# 1
  • София
  • Мнения: 1 355
Купих си го преди няколко месеца. Впечатления:
1. Коремните преси винаги са били трудни за мен. Смятах, че нещо не правя правилно и с този уред ще мога да ги правя по-лесно. Да, мааааалко по-лесно е, но не е нищо особено. Спокойно можеш да си правиш пресите и без него. Това, дето разправят, че при неправилно изпълнение се появяват болки в кръста и само този уред може да ти помогне да заемеш правилната позиция на тялото, за да предотвратиш тези болки, е бошлаф. Ще те изненадам, че и с уреда би могло да те боли кръста. Много ми е чудно как ги изпълняват тези преси от страничен лег с Аб рокет. Пробвах как ли не. Без него е по-лесно. Ако възнамеряваш да изграждаш такава релефна мускулатура като на тези от рекламата, откажи се.
2. Според рекламата в комплекта има три вида пружини и в зависимост от натоварването, което искаш да постигнеш, използваш някои от тях. Мене ако питаш, всичките са еднакви. Първо сложих тези, с които би трябвало да е най-лесно и пробвах. После - втория комплект и накрая - третия. Няма особена разлика, да не кажа - никаква.
3. Оказа се, че не е толкова компактен колкото изглежда на ТВ. Сгънат, разгънат, пробвах да го прибирам как ли не, все си заема място и то не е никак малко.
4. Накрая, но не последно място, цената не отговаря на качеството. Яд ме е, че за пореден път се подведох по тези глупави реклами.

С една дума, не е нещо особено. Спокойно можеш да минеш и без него и ако редовно си правиш коремните преси вкъщи, не ти трябва Аб рокет. Ако искаш още нещо да питаш, на твое разположение съм.

# 2
  • Мнения: 117
Бодра, много благодаря за бързия отговор.  Hug Почти ме отказа от поредната ми безумна инвестиция. Като гледам рекламата ми изглежда направо песен правенето на коремни преси, а то явно не било така. Другото, което ме беше амбицирало да си го купя е това, че казват, че докато си правиш коремните преси, възглавничките ти правят масаж на гърба, а мен почти постоянно ме боли гърба. Май ще си продължа с традиционните преси, ама защо ли съм толкова несериозна и много рядко ги правя...  Sad

# 3
  • Мнения: 22
Bodra е дала много изчерпателен отговор. Купих го преди около два месеца и много бързо съжалих за безумната си инвестиция. Не си заслужава. Коремните преси наистина може да се правят съвсем успешно и без Аб рокет.

Общи условия

Активация на акаунт