Орифлейм каталог 4-2009 година

  • 15 428
  • 253
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Добре дошли в новата ни цветна тема!
Тъй като пролетта вече чука на вратата ни, Орифлейм предвидливо мисли за нашата фигура.
В каталог №4 ви предлагаме на вашето внимание антицелулитния отслабващ гел Perfect body  Само след 4 седмици резултата е видим, но искам да подчертая че трябва да се нанася сутрин и вечер!
         76 % Намалява появата на целулит
         67 % Действа отслабващо върху ханша, бедрата и седалището!   


  сенките от новата серия Свежа нова пролет, ще накарат очите ви да засияят!

В зеления нюанс са подходящи както за светлооки дами, така и за тези с кафяви очи

Любимата на много жени серия Джордани предлага на всички жени, едно обляно в светлина червило
                                                                                               


Не може да не споменем и новата серия от продукти, които Орифлейм пуска за първи път на нашия пазар. Това са Wellness продукти,които помага за красотата не само отвън, но и отвътре


Шейк естествен баланс  , който поддържа идеалното тегло с екстракт от грах, яйчен протеин и суроватка. Добре е да се приема 30 минути преди основното ядене.

          Друг продукт са таблетките, които поддържат тонуса и духа в добро състояние
Помислено е и за мъжете
- подобрява мускулатурата, доставя жизнено важни витамини и минерали и стимулира мозъчната и сърдечно съдовата дейност



Не може да не спомена и новата серия шампоан и балсам с антиоксидантни вещества!

                                       


ПРЕДИМСТВАТА ДА БЪДЕТЕ чАСТ ОТ ОРИФЛЕЙМ: / благодарности на Тедка   /

1. такса регистрация 15лв(понякога я намалят на 7.50лв или я махат нацяло)

2. каталозите си ги купуваме. 10бр-6.60лв;3бр-1.90лв(еднократно);5бр-3.75лв и има такса обработка 2лв,ако поръчката ви е под 100те точки.

3. пълен мострен комплект около 28-31лв(не съм сигурна)

4. за да се регистрирате, трябва да имате копие на ли4ната карта и да попълните договор.... както и да имате познат консултант,който да ви регистрира и да стане ваш спонсор (и ние от темичката ставаме  )

5. няма минимум за пускане на поръчка.... колкото толкова. но е препоръчително да се правят 100т (около 130лв), тогава се печелят подаръци, парични бонуси (ако имате създадена група) и др привилегии.

6. колкото повече хора регистрирате в групата си, толкова по-добре за бонуса ви

7. за 200 групови т. бонуса ви ще е около 6-7лв   -3% ниво
    за 450 групови т. бонуса е около 30лв               -6% ниво
    за 900 групови т. бонуса е около 60-80лв          -9% ниво
    за 1800 групови т. бонуса е около 100-120лв    -12% ниво
    и т.н. .... за директор трябва да сте на 21% ниво и ще взимате около 1000лв.

8. поръчки се пускат от сайта или от офисите в по-големите градове.
в малките гр. има пунктове или се получават по пощата.... а в големите от офисите.

9. освен че преди всички, можете да видите следващия каталог и да си прецените какво ще си купите сега и какво др месец, можете да ползвате безплатна дермоанализа и да пробвате продуктите в офиса.

10. директната печалба е около 23% от всеки един продукт.... .



      За връзка с нашите консултанти :
                Асеновград

                Мимито

  Бургас

bradata 
Denito
mimenceee
Sinara
tedka* - ж/к М. Рудник
-Crystabell

   Варна

magurka2 - кв.Възраждане
nadi666
sneji_
стрина Ягодина
tedd
Vania_84 - кв. Възраждане
Валя80
petqalex - кв.Владиславово
emilly

                Велики Преслав
                аni_4ka

Велико Търново
-tedd

              Гоце Делчев
               plamena123

 Горна Оряховица
  Ванчето

Добрич
tedd

                 Карнобат
             mimenceee

Левски

GrOzNoTo^_^PaTe

    Плевен
Merian


                          Пловдив

                     gitadam
                     Dina_2   - Каршиака 
                     Nik`s mom   - центъра 
                     nadinkata - жк."Тракия"(около Детски свят)
                     mare7373 - жк.Тракия(до кметството)
                     girl8910 - кичука

      Раднево

iv4enceto_91 - кв.Гипсово, ул.Хемус №2.

              Русе

           poli__5
           Вергилия
           -dilyana_209738
                                                           

  София

Агата - Овча купел, Красно село, Дървеница,Орлов мост, Плиска,Паметника Левски, Свобода, Люлин
gato - Люлин, Център
Жани  - Младост 3 и центъра 
iviche -  Бъкстон, Красно село, Борово, Лагера, Павлово и цяла София   
Ия - Гео Милев, Дружба-2 
Linet - Младост,кв.Редута и Дружба 
onejnost - Кокаляне,Панчарево,Младост,Плиска 
White_tulip - Драгалевци, Бояна, Симеоново, Борово, Бели брези, Павлово, Стрелбище, Иван Вазов, Центъра, Студентски град, Слатина
amora - кв. Овча купел
Teddy me4eto - кв. Лозенец, icq 197-241-657, email pooh06@abv.bg
emilly
ChemistryLady-кв.Младост София


  Стара Загора
Веселина

         Трявна
         -tedd

Търговище
emilly
                                                           
                  Шумен

                аni_4ka
                gradushka


През каталог четири се предлага възможността за включване в голямото семейство на Орифлейм, напълно безплатно, прочетете - -тук
[/quote]

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:16 от ani_4ka

# 1
  • Мнения: 719
Еее, браво Ани, супер си.  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 675
Честита нова тема.Супер оформление, както винаги.Браво на Ани. Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704

Тъй като пролетта вече чука на вратата ни, Орифлейм придвидливо мисли за нашата фируга.

Супер оформление. Само може ли да оправиш последната думичка, че пише фиРуга.  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 034
Ани, благодаря пак за хубавото оформление.  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 675
и още нещо има за оправяне, но да не издребняваме- анито е изяло едно а в за-то най-долу Flutter Sunglasses
хубавото е, че Анито дава най-новите продукти на първа страница, това е важното, а не някакви разместени или пропуснати букви.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
http://www.oriflame.bg/prod/offers/FlippCatLgImg.jhtml?pImgUrl=/ … BG/200905/1_l.jpg

 Crazy  Crazy  Crazy

Ще се разоря значи.  Laughing Колкото неща си харесах пак от пустия 5 каталог.

# 7
  • Мнения: 3 782

Тъй като пролетта вече чука на вратата ни, Орифлейм придвидливо мисли за нашата фируга.

Супер оформление. Само може ли да оправиш последната думичка, че пише фиРуга.  Laughing
Готово е, наистина имах пропуски, но много бързах за пускането на темата и затова. Моля да ме извините, радвам се че ви харесва темата. Peace

# 8
  • Мнения: 367
Страхотна тема,да се включа,че все не остава време да пиша Peace

# 9
  • Мнения: 3 675
Разгледах каталога, много неща ми хванаха окото, сега имам цял месец за размисъл какво точно да си взема.За сега твърдо ще си взема сенките ,които Ани е публикувала  в началото - зелените, може би и още нещо. ThinkingСпоред вас какъв молив на Вижънс ще подхожда на този цвят-зелен или кафяв?Мерси

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Чудесно оформление   bouquet

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Разгледах каталога, много неща ми хванаха окото, сега имам цял месец за размисъл какво точно да си взема.За сега твърдо ще си взема сенките ,които Ани е публикувала  в началото - зелените, може би и още нещо. ThinkingСпоред вас какъв молив на Вижънс ще подхожда на този цвят-зелен или кафяв?Мерси

Според мен по-тъмно зелено от сенките.  Peace

Аз си харесах: новата спирала, основата за грим в бялата опаковка, новият гланц на Вижънс, ш-на с кокос - любим ми е, ш-н и балсам за тъмна коса, крем сапун и гел душ с грозде и ехинацея, чорапките, новите 2 лосиона със грах и ечемик.  Simple Smile

Гитадам ти какво си хареса.  Simple Smile

# 12
# 13
  • Мнения: 5
хайде и аз в новата тема, чудесна е   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 6 010
Супер е темата, отивам да гледам новия каталог, ама като прочетох само колко нови неща си мисля, че пак доста ще се изръся...

Общи условия

Активация на акаунт