Женска консултация при д-р Надя Дюлгерова?

  • 4 463
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте Мами!
От скоро съм при д-р Дюлгерова.За сега съм доволна.
Ще се радвам да прочета и други мнения.

# 1
  • Мнения: 123
СКЪПА MANUEL !!!Аз също бях при тази " лекарка " , но виж подписа ми и сама си направи изводите . Ако решиш да разбереш подробности прочети постовете ми . Но , аз повече не искам да чувам за тази жена , защото мъката , която ние преживяхме , можеше да ни бъде спестена , ако имаше кой да гледа и да вижда зад видеозона.
И непременно да си направиш всички изследвания , колкото и да струват те . Ако искаш да получиш повече информация , аз съм насреща .
Пожелавам ти успешна бременност и дано всичко при теб да е наред !!! newsm10 newsm10 newsm10

# 2
  • Мнения: 15
eva79,moge6 li da bade6 po-konkretna?

# 3
  • Мнения: 15
eva79,ne sam razbrala pravilno.sagelyvam!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 30 085
за Дюлгерова във Варна ли става въпрос???

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 30 085
ужас! Аз за нея бях чула добри отзиви.

# 7
Благодарение на " д-р"  Надя Дюлгерова от МЦ " Надежда" в гр. Варна и най-вече на "професионалните и умения" , аз и семейството ми изживяваме най-ужасният кошмар- загубата на второто ни момченце-Боримир. Роди се с увреждания в 32 г.с.  на 29.12.2007 и живя само 4 дни, а аз дори не можах да го прегърна...Увреждания, които при едно адекватно и професионално проследяване на бременността могат да се установят съвсем на време...

# 8
  • Мнения: 123
Didoji , ние сме същите . Когато тръгнахме след това по разни изследвания в София , проф. Симеонов , направо се хвана за главата , според него всичко това е можело да се види навреме и т.н.
Така , че MANUEL , непременно си прави изследвания и при друг лекар и търси добър специалист по фетална морфология!!!
Стискам ти палци и късмет !!!

Общи условия

Активация на акаунт