падане в 4-ти месец

  • 4 735
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 381
Здравейте,
имам един въпрос. В момента съм в 17 г.с. Преди два дни паднах по стълбите - само по дупе, не съм удряла корема, но понеже ми се стори силно падането много се притесних. До този момент нямам болки, нито кървене - нищо обезпокоително, слава богу, но въпросът ми е - може ли нещо да съм направила на бебчо? Чак във вторник имам час при лекарката и ми е притеснено...

Благодаря много предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 292
Всичко е възможно, но по-скоро не. До сега би следвало вече да има реакция, щом си добре, значи си се разминала с уплаха.
Няма да е зле да внимаваш и да си почиваш повечко до деня на прегледът.

# 2
  • Мнения: 1 868
Здравей!
И аз мисля, че досега е трябвало да има някаква проява ако нещо не беше наред, нооо повечко почивчица няма да навреди Peace
Успех Hug

# 3
  • Мнения: 9 814
Споко, но все пак иди утре да те погледнат на ехограф.
 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Бебето ти е достатъчно защитено от околоплодните води, матката и т.н
Но за твое спокойствие отиди да те видят на ехограф.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Щом не си ударила корема и се чувстваш добре,без никакви прояви,значи би трябвало всичко да е наред.Успех и лека бременност.  bouquet

# 6
  • Мнения: 381
Много Ви благодаря! Hug Hug Hug
Аз толкова внимавам с тези стълби, защото това ми е голям страх...и много ме е яд как се подхлъзнах тъпо!
Това беше петък сутринта и си останах вкъщи, цял ден лежах, вчера също, днес също повечето време си почивах!
Чувствам се добре и наистина се надявам всичко да се размине само със синката на д-то... Embarassed

И все пак едвам ще дочакам до вторник да видим, че бебчо е ок!

# 7
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз паднах в начална бременност (2рата бременност), по корем. В последният момент леко съм се била извъртяла, та си посиних кокалите. Всичко с бебето беше наред.
Аз обаче бях кална (буквално) до ушите. Беше началото на зимата, една киша. Аз успях да уцеля много успешно една локва. Бързах за преглед. Връщах се у дома да се преобличам. Успях да пусна ръката на дъщеря ми. Милата, много се уплаши и много плака.
Всичко обаче завърши благополучно Simple Smile Кокалите ме наболяваха няколко дена Simple Smile

# 8
  • Мнения: 367
И аз мисля, че бебчо трябва да е добре. Щом нямаш някакви оплаквания, бъди спокойна. За още по-голяма увереност направи този преглед. Когато бях около седмия месец, едно от децата с увреждания, с които работех, ме ритна силно в корема, благодарна съм, че дъщеричката ми е жива и здрава.

# 9
  • Мнения: 381
AnMary, аз зимата умирах от страх като имаше лед, добре, че сега вече идва пролетта, защото по принцип съм си много непохватна, а като има и допълнителни условия просто...но с тези стълби вкъщи трябва много да внимавам.

Amy81 - това сигурно е било много стресиращо, добре, че не е станало нещо на твоето момиченце! Hug

# 10
  • Мнения: 1 354
Бебето ти е достатъчно защитено от околоплодните води, матката и т.н
Но за твое спокойствие отиди да те видят на ехограф.

 Peace съгласна съм и аз  мисля така Peace

# 11
  • Мнения: 386
И аз в началото на брменноста (не помня точно кога) паднах така като теб, даже и на преглед не отидох, защото нямах никакви симптоми да се е случило нещо лошо.  Хубаво е да те прегледат за твое успокоение. Hug

# 12
  • Мнения: 1 372
Бебето е достатъчно защитено в утробата ти, но за твое спокойствие иди да те видят на ехограф и да не се притесняваш повече.

# 13
  • Мнения: 9 776
Аз също мисля, че ако имаше проблем, досега щеше да си разбрала. Мисли положително Peace. Сестра ми беше се спънала в една печка в доста по-късна бременност и полетя, но инстинктивно се подпря на ръцете си. Уплахата в такива моменти е по-голяма. Лека бременност ти желая Hug!

# 14
  • Мнения: 1 447
Спомням си как паднах в началото на деветия месец,/по дупе/за щастие на бебето му нямаше нищо.
Дано и при теб всичко е наред,но ако имаше нещо досега щеше да покаже.За твое успокоение нека те
види лекар.Успех и лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт