пак за теста Престо...

  • 3 709
  • 15
  •   1
Отговори

Анкета

отчете ли ви правилно Престо?

Опции:

  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Знам,че е писано за този тест,но нещо не ми отваря търсачката...нищо не ми излезе...
Реших да питам-има ли мами,които са си правили специално този тест Престо на 8-мия ден след половия акт?Още преди закъснението,но нали той се води за ранна бременност...И отчете ли ви правилно?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Не. Три пъти отчете отрицателно.
Четвъртият беше Шуър Чек. Той вече беше положителен.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не. Три пъти отчете отрицателно.
Четвъртият беше Шуър Чек. Той вече беше положителен.
Но това преди закъснението,нали?

# 3
  • София
  • Мнения: 12 550
Не. Три пъти отчете отрицателно.
Четвъртият беше Шуър Чек. Той вече беше положителен.
Но това преди закъснението,нали?

Първите два бяха преди закъснението. Третият Престо беше 2 дена след датата на цикъла. Шуър Чекът отчете 4 дена след закъснение.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мерси много Hug

# 5
  • Мнения: 1 919
беше отризателен, а шуър чек +

# 6
  • Мнения: 98
Показа ми положителен резултат 4-ри дни преди датата на която трябваше да ми дойде!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
беше отризателен, а шуър чек +
доколкото знам,Шуър Чек може да отчете правилно най-рано 14 дни след половия акт,вярно ли е?Не са минали още,днесе 9-ти ден след акта,а искам да знам....само за това мисля...

# 8
  • Мнения: 9 776
Тази тема погледна ли я?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не,както снощи писах,търсачката ми нещо се бъзика...не ми откри нищо.Благодаря,но тази тема /прочетох я/ изобщо не отговаря на въпроса ми. Peace

# 10
  • Мнения: 9 973
не,въпреки,че се чудих как е възможно.След 10 мин. шуърчек ми отчете бременност след - престо

# 11
  • Мнения: 3 695
да, отчете ми положителен резултат

# 12
  • София
  • Мнения: 12 550
не,въпреки,че се чудих как е възможно.След 10 мин. шуърчек ми отчете бременност след - престо

Възможно е, защото тестовете имат различна чувствителност към хормона в урината.

# 13
  • Мнения: 1 919
беше отризателен, а шуър чек +
доколкото знам,Шуър Чек може да отчете правилно най-рано 14 дни след половия акт,вярно ли е?Не са минали още,днесе 9-ти ден след акта,а искам да знам....само за това мисля...

ами аз ги правих тогава 2 дена преди датата на МЦ. и както казах престо - шуър чек +  Rolling Eyesнезнам кой ден е било  Blush

# 14
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Да Peace

Общи условия

Активация на акаунт