Помощ :(

  • 3 790
  • 15
  •   1
Отговори
Не знам дали темата ми е за тук но все пак някой ако знае да пише.И така въпроса ми свързан с противозачатъчни линдинет 20 пия ги вече 3 месец и до сега не съм давала на приятеля ми да свършва вътре защото ме е страх но на 1 стана гаф пия си ги редовно но вече е втори ден от почивката а пак не ми идва. newsm78 Cry Cry някой ако е пил такова хапчета и знае нека пише  Praynig Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Би трябвало да си защитена, но все пак гаранция на 100 % няма  Rolling Eyes
Направи си тест за бременност, все пак.

# 2
  • Мнения: 959
Спокойно. Възможно е да ти дойде и на третия, четвъртия ден.
Разбира се 100% гаранция няма, но ако си ги пила редовно, процента е минимален.
Изчакай още ден, два и ако до тогава, нямаш Ц, си купи тест. Peace

# 3
da nai dobroto re6enie e test za bremenost Simple Smile

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Докато пиех противозачатъчни, цикълът ми идваше на 3-4 ден от почивката.
Минимална е вероятността да си бременна, ако не си имала пропуск на хапче, взимала си ги по уречената схема и не си ги комбинирала с определени несъвмести лекарства /доста малко на брой/.

# 5
  • Мнения: 1 677
Ако не си забравяла хапче, мисля, че няма за какво да се пиртесняваш.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 21:26 от ~Бубето~

# 6
  • Мнения: 1 677
Не знам дали темата ми е за тук но все пак някой ако знае да пише.И така въпроса ми свързан с противозачатъчни линдинет 20 пия ги вече 3 месец и до сега не съм давала на приятеля ми да свършва вътре newsm78 Cry Cry някой ако е пил такова хапчета и знае нека пише  Praynig Praynig
,
Защо тогава ги пиеш, все пак са, за да те предпазват    newsm78 Във всяка листовка на противозачатъчни таблетки пише, че има малък процент на риск. За да си спокойна, направи си тест след няколко дни.

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 21:20 от ~Бубето~

# 7
 да редовно си ги пиех ще изчакам още няколко дена и ще си направя тест дано нищо да няма Praynig

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Пиеш ги от скоро и е възможно още организма да не е привикнал и цикъла да не ти е като часовник. Иначе вероятност да се забременее има, макар и минимална. Купи си тест и ще разбереш какво става. Но щом си ги вземала редовно, не си повръщала често и не си пила някакви лекарства, които да влияят, мисля че няма да е бременност.

# 9
  • Мнения: 25 447
Извади си листовката от кутийката и я прочети внимателно. И още веднъж.
Там се крият отговорите на всичките ти въпроси. Всъщност, даже и не се крият, пише си ги черно на бяло.  Laughing


Цитат
След като сте приели всички 21 таблетки, преустановете приема за седем дни. Вероятно ще получите кървене през някои от тези седем дни. Вие не трябва да прилагате други форми на контрацепция по време на седем дневната пауза, при условие че сте приемали 21 таблетки правилно и започнете навреме следващата блистерна опаковка.

# 10
Аз ще си купя тест но е още рано едва ли ще ми покаже вярно минали са само 9 дни  Thinking

# 11
  • Мнения: 372
Пия същите и ми идва на 4-тия ден от паузата.
Наистина прочети листовката, защото много лекарства и билки, които са изброени там намаляват действието им.
За да имат гарантирано действие трябва да се приемат съобразно указанията, редовно по едно и също време и да не се комбинират с изброените лекарства.
Пия ги 3-та година и не съм имала проблеми.

# 12
искам да попитам: щом пия противозачатачни,приятелят ми може ли да свършва в мен, или са само в случай,че  "пусне" ? Въпросът май звучи малко тъпо, но искам да съм сигурна Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 677
Не ми е ясно едно, защо пиете хапчета, като не знаете за какво са? ooooh! newsm78 То и саното име на хапчетата е ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ - ПРОТИВоЗАЧАТЪЧНИ. Или просто чули, недочули, неразбрали... Противозачатъчни се пият единствено и само предписани от лекар!!!
искам да попитам: щом пия противозачатачни,приятелят ми може ли да свършва в мен, или са само в случай,че  "пусне" ? Въпросът май звучи малко тъпо, но искам да съм сигурна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 959
Не ми е ясно едно, защо пиете хапчета, като не знаете за какво са? ooooh! newsm78 То и саното име на хапчетата е ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ - ПРОТИВоЗАЧАТЪЧНИ. Или просто чули, недочули, неразбрали... Противозачатъчни се пият единствено и само предписани от лекар!!!
искам да попитам: щом пия противозачатачни,приятелят ми може ли да свършва в мен, или са само в случай,че  "пусне" ? Въпросът май звучи малко тъпо, но искам да съм сигурна Simple Smile

~Бубето~ не се карай на момичето... Laughing

Така е, пият се за пълно предпазване, а не само за "всеки случай"! Разбира се 100% сигурност, няма. Peace

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 15:42 от Schmetterling

Общи условия

Активация на акаунт