при лекуването на инфекции

  • 751
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте
имам вагинална инфекцияи бях на гинеколог и той ми изписа глобули които да си слагам вечер преди лягане -всичко е ок ясно ми е никъв секс и тн,но с приятеля ми като си ги сложа ве4ерта( или сутринта като ставаме) почваме да се натискаме мн и аз се овлажнявам доста.Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Съвсем сериозно - продължавайте да се натискате.

# 2
Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Съвсем сериозно - продължавайте да се натискате.
това ирония ли трябваше да бъде?!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Съвсем сериозно - продължавайте да се натискате.
това ирония ли трябваше да бъде?!
Едва ли......
Мислълта ми беше, че едва ли това ще ти попречи на лечението. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт