Най-сетне се приключи с този цирк.

  • 4 081
  • 45
  •   1
Отговори
Намериха майката на детето ми и се срещнахме. Адвоката ми направи всичко и спечелих.Ще съм признателен на този човек до гроб.
Сама си се отказа и съдейства на бавната бюрокрация за да получа изцяло правата върху детето си. Най-сетне и аз да имам късмет.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
За мен това е победата на живота ми и станах оптимист за Бг,макар че 5 години пръскам пари за адвокати. Преди 4 дни станах единствен родител на моята Елена. С майка и даже съумяхме да изпием по едно кафе заедно, предложих и да я види-тя отказа.
Сега вече сме си само двамата,ще мога да си я извеждам извън страната без ядове,а бе щастлив съм и реших да ви се похваля.


Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 04:51 от mikron77

# 1
  • Мнения: 613
Не ви знам историята, но ме развълнува оптимизма, радостта, изобщо цялата позитивна енергия, която идва от поста ти!
Какво по-хубаво от това за един родител да е с детенцето си!

Желая ви от сърце, само щастливи мигове от сега нататък с Елена  Peace

# 2
  • Мнения: 2 723
Страхотни новини.
Бъдете много щастливи Hug

Това е всичко, което съм си пожелала да ни се случи, но едва ли... Cry

# 3
  • Мнения: 1 023
4естито, едноли4ен и ли4ен!
щастливо детство на елена, на тебе спокойни дни и нощи.
* оптимисти4на тема - някои все пак "увират" след време, верно късмет с партидата - като при зрелия боб.  Laughing

# 4
  • Мнения: 910
Късмет и щастие желая ина таткото и на малката Елена. Поне на баща е случило детенцето

# 5
  • София
  • Мнения: 3 648
Страхотна новина!
Бъдете щастливи!

# 6
  • Мнения: 1 226
Честито и от мен. Желая ви много щастие  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Честито и от мен! Странно ми е, че една майка се отказва от детето си, но щом се е случило и тя самата е решли така, добре поне че всичко е официално решено!
А на детенце - честито, че има такъв баща, наистина рядко се случва! Аз поне съм чула 2-3 такива истории само...Затова - успех и късмет и на татко и на дъщеричка!

# 8
  • София
  • Мнения: 262
Честито за успеха, след дългата борба.
Бъди щастлив и силен татко за твоята малка Ели, а на нея пожелавам да се превърне в красива, усмихната и щастлива млада жена.

# 9
Честито и от мен! Странно ми е, че една майка се отказва от детето си, но щом се е случило и тя самата е решли така, добре поне че всичко е официално решено!

Това за мен ще остане една огромна дилема. Никакво любопитство,дори не пожела да я види. Казах и че не мога да намеря сили да и простя , че ме заряза преди толкова години, но ако иска да бъде майка и да оправи нещата с детето си, то аз ще разреша да опита и взимам родителските права , само и единствено заради уникално тежките бюрократични спънки, от които страда детето... Тя ми каза , че изобщо не и било в гените да гледа дете и си имала по - важен и интересен живот,който не включвал деца. Надявам се това тя да не го мисли, а да го каза афектирана от случващото се. Ако го мисли наистина...жалко за нея.

# 10
  • Мнения: 19
Стана ми тъжно. Дори и след твоето благородно предложение, тя отново се е отказала от детето си Shocked. Явно и аз трябва да преживея факта, че и от моето дете са се отказали вече, пък макар и неродено още. Жалко за такива хора. Аз седя, немога да заспя по цяла нощ и все мисля, абе кви са тия хора, и защо въпреки, че вината може би не е в нас, защо пак ние благородно подаваме ръка. ooooh!. И вместо разкаяние отново безочие и наглост. Е га ти и светът. Ще се побъркам

# 11
  • Мнения: 1 226
marianasto не се побърквай. Да има такива хора. Повече боли от това, защо не си видял, че човека не става за родител. Аз така блях 11 години. Но най-важното е да не се предаваш. Зная, че е трудно, зная, че боли. Прегръщам те. Hug

# 12
Стана ми тъжно. Дори и след твоето благородно предложение, тя отново се е отказала от детето си Shocked. Явно и аз трябва да преживея факта, че и от моето дете са се отказали вече, пък макар и неродено още. Жалко за такива хора. Аз седя, немога да заспя по цяла нощ и все мисля, абе кви са тия хора, и защо въпреки, че вината може би не е в нас, защо пак ние благородно подаваме ръка. ooooh!. И вместо разкаяние отново безочие и наглост. Е га ти и светът. Ще се побъркам

Не това изобщо не го мисли!Спести си тия мисли и се концентрирай върху друго. Аз го мислих толкова време и не можах да го измисля. Колкото до разкаянието безочието и наглостта. Аз лично не сипя подобни обвинения-все пак всеки има право да направи грешки и да изживее както си поиска сам собствения си живот. Ето в моя случай майката на детето ми отчита дъщеря си като грешка-не мога да я осъждам , защото това си е нейния живот. Да, не се вписва в мойте норми на женско поведение , но ...дет се вика нейн си избор.И;и както каза Стелл-не стават за родители някои хора,това е. Така че щом не ставаш за нещо и нямаш желание-ставаш и се изнасяш.Така постъпи и мойта някогашна половинка -за което и стискам ръката.

 Сега ще ти кажа какво стана след като оправихме нещата. Заведох я на кафе и след дългите разкази кой как живее и какво му се е случило през тези години ,тя ми каза, че е много влюбена и може би ще се реши да има дете след време от сегашният и приятел. Дойде да я вземе въпросният -леле като го видях-няма такъв смях. Нисък, хем слаб ,хем пухкав,плешив хипар,даже имал някакъв рокерски мотор. Викам си на ъкъла-за тая изрезка от вестник "стършел" ли ме замениха...  Joy Съдружника ми , понеже е клюкар та дойде и той да види бившата ми и като го видя тоя - вика братле, мирише на аспирин и урина , комбинирано.  JoyПонеже седя до него -усещам го! Щели да заминават за Мадрит , където тя работела чъстачка, той студена кухня(така и не разбрах какво значи работа "студена кухня" но явно е нещо като готвач-ако някой ми каже ще съм благодарен) и имали планове след 10 години работа да се приберат тук, за да отворят фирма за балони.Е тук не издържах и се разсмях искренно,платихме и си тръгнахме. Да ти кажа по пътя до офиса -20 мин. разбрах колко глупави,смешни и ненужни са били тормозите ми по цели нощи в началото. Накратко даже се оказах късметлия-изхождайки от това че зад всеки мъж стои по една жена-е добре че не е стояла зад мен-не искам да приличам на сегашния и честно.
Така, че изобщо,ама изобщо не го мисли.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 140
mikron77, бая ме развесели с тая фирма за балони  Laughing
Радвам се на развоя на нещата при вас и на доброто ти настроение  Hug
Пък студена кухня е салатки и мезета да правиш Wink

# 14
Моите най-искренни поздравления mikron77 , желая ти много щастие с дъщеричката - да се гледате и обичате.

Просто шапка ти свалям за това , което си направил , мъже като теб вече са на изчезване като динозаврите, аз специално имам дъщеря на 10 и си я гледам сама и знам за какво става въпрос.Не е лесно , но като видиш ония светещи очи и чуеш гласче като звънче , леле виждаш смисъла на живота си.

Забрави миналото и не го мисли , давай само напред , аз така направих.
Отново моите поздравления! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт