Кое име?

  • 3 066
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте очаквам трето дете искаме да кръстим детето на свеки обаче нейното име е Ели аме ми е леко недовършено. На вас кое  име ви харесва повече?

# 1
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Пу, първа.  Mr. Green Гласувах за Елица, въпреки че и Елена ми харесва. bowuu

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
От изброените ми харесват всички, без Елиана. Но замисли се, че при всяко от тези имена ще казвате на детето галено Ели. Тогава защо да не е точно така? Лично на мен Ели много ми харесва (аз по принцип харесвам кратките имена), много е нежно.
Желая ти леко раждане. И пиши все пак кое име сте избрали.

# 3
  • Мнения: 4 555
Всички ми харесват, без Елиана - много е измислено.
Което и да изберете от останалите, няма да сбъркате. И аз мисля, че само Ели е недовършено. Детето няма да е бебе цял живот, като порасне, Ели става малко несериозно.

# 4
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Елица  Peace
Макар че повече ми харесва Елиза

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
Елица

# 6
  • Мнения: 574
На мен пък от предложените най-много ми хареса Елиана, само че с "я" по средата /Елияна/:peace: Иначе и Елица ми допада Peace

# 7
  • Мнения: 441
От изброените имена най-много ми допада Елица,затова гласувах за него.

# 8
  • Мнения: 698
Елиана най-много ми харесва - макар че може би това е субективно, понеже свързвам името с много харесван човек. Елица също.  Simple Smile
Всички са хубави, най не ми допада Елеонора, леко грубо ми е.
Леко раждане  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 529
 Елина или Елла

# 10
  • Мнения: 399
Елеонора...много женствено ми звучи!!!  Heart Eyes Но Елица и Елена също много ми харесват!Труден избор! Rolling Eyes
Успех! Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 5 718
Елица  Peace

# 12
  • Мнения: 153
Елеонора Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 476
Гласувах за Елина, много е интересно и сравнително рядко срещано. На мен не ми харесват имена, които съдържат буквите ц и щ, звучат ми грубо. Но...вие си знаете Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт