Идеалната възраст да станеш баща.

  • 13 699
  • 57
  •   1
Отговори
# 1
  • Видин
  • Мнения: 685
Гласувах, за всеки според усеането, защото според някои трабва да си поживеят преди това, други пък смятат че задължително трбява да имат пари. Ако беше писал само възрастта, щях и аз да кажа м/у 20 и 28г Peace

# 2
  • Мнения: 6
Това е хубав въпрос!На практика в различна възраст и по различни причини,няма точен отговор.
Но за себе си мога да кажа че ще стана майка когато сам финансово готова за това.Мисля че така ще мога да осигуря спокойно детство с много по малко стрес и напрежение за детето ,мен и бащата.Нямам предвид да ставаме милионери, но да имаме стабилна работа и дом .Много трудно би ни било с новородено беbе da се чудим как да си плащаме сметките и коя ще е следващата квартира .
Това е мое мнение разбира се .

# 3
  • Мнения: 197
Няма такава възраст за мъжа  Laughing Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 145
Когато се почувства готов .

# 5
  • Мнения: 3 830
Когато се почувства готов според мен е най-подходящата възраст. Peace

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
когато и да стане, важното е да баща , а не осеминител ...

# 7
  • Мнения: 0
когато и да стане, важното е да баща , а не осеминител ...
Това много ми хареса като отговор!
Иначе няма такъв филм за мене:"когато си готов финансово"

# 8
  • София
  • Мнения: 2 481
Когато излезе от обкръжението на мама, има стабилна работа, добри приятели, подивял е на воля и е изкарал достатъчно време с жена, която е показала "сполучливо" поведение в повечето моменти-за това няма възраст- някои са на 20, други- на 50.

# 9
  • Deutschland
  • Мнения: 186
И аз съм на мнение че финансово не можеш да чакаш да си готов.Когато вътршно се почувсташ готов за тази стъпка.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 978
След 30-те определено. 30-38 бих казала.

# 11
  • Мнения: 46 508
Когато срещне жената, която би искал да е майка на децата ми и когато въпросната жена иска същото.

# 12
  • Мнения: 6
Ами някак си ми се струва безотговорно и егоистично да създам дете без да мога да му осигуря спокойно детство .
От доста време искахме дете но ни спираше финансовата сигурност ,и сега като се обърна назад и си спомня всички проблеми през които сме минали никак не ми се иска и детето ми да ги изстрада с нас само защото сам била нетърпелива.
Разбира се всеки решава за себе си  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6
Да станеш родител за мен е нещо много отговорно,още от мига на зачеването ние започваме да пишем върху белият,чист лист хартия .има една мисъл ,,Виновни деца Няма,има само виновни родители,,Абсолютно всичко в нашето поведение щастие радост,болка мака стрес се отразява на детето.Мисля че е задължение на всеки родител да спести колкото се може повече отрицателни емоции и да увеличи положителните , един от големите фактори е финансовата стабилност.Не можем да предскажем бъдещето нито да се предпазим от всичко лошо но можем да направим това което ни е по силите .

# 14
  • Мнения: 46 508
Ами някак си ми се струва безотговорно и егоистично да създам дете без да мога да му осигуря спокойно детство .
От доста време искахме дете но ни спираше финансовата сигурност ,и сега като се обърна назад и си спомня всички проблеми през които сме минали никак не ми се иска и детето ми да ги изстрада с нас само защото сам била нетърпелива.
Разбира се всеки решава за себе си  Simple Smile

Ех, ако всичко на тоя свят беше толкова сигурно Laughing
Да - днес може да си добре, правиш планове, правиш дете и след 8-9 месеца - нещата се обръщат наопаки. Какво ще направиш? Ще го върнеш ли?

Друг пример - подреждаш всичко, а детето не идва ...

Или обратното - детето е непланувано, чудите се как да свържете двата края, но при раждането му сте хубава работа и т.н.

Човек трябва да се стреми винаги напред, към повече и по-добро, а детето си е дете, то се прави, когато и двамата го искат, въпрос на вътрешно усещане Peace

Общи условия

Активация на акаунт