странични ефекти от бирената мая

  • 4 536
  • 2
  •   2
Отговори
  • Мнения: 224
Искам да попитам знаете ли дали ако се взема бирена мая по предписание дали се получават някакви странични ефекти и какви? Има ли опасност от качване на тегло, усилва ли се апетита, появяват ли се някакви неразположения? Имам и още един въпрос : влияе ли при кармене и как? Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 12
Пия бирена мая от 5 месеца вече, ефектът е силно положителен  Peace
В началото - първите един-два месеца - усещах засилен апетит. понеже знам, че обикновено го свързват с приема на бирена мая, и аз го отдадох на това. Промени в теглото не съм имала - въпреки че си хапвах  Peace Други неразположения не съм имала, но има момичета, които са споделяли за такива, надявам се да се включат и да разкажат, все пак не мога да говоря от чуждо име. За кърменето признавам, че не ми се е налагало да търся информация, и не съм запозната (може би е добре да питаш педиатъра си за най-сигурно)  Peace

Успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 471
Аз взимам бирена мая и мога да кажа неразположения нямам , малко се усилва апетита , Но При Всеки е Различно, Peace зависи от Организма на човек  Peace , за кърмене - незнам   bouquet
Странични ефекти не съм имала и не съм забелязала досега  Peace Naughty

ако пък качиш някое друго килце започни да спортуваш  Grinning  Peace

Общи условия

Активация на акаунт