Някой ще си ходи ли до БГ края на Май/Юни?

  • 934
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Заминавам си за БГ края на Май за 1 месец. Не съм си ходила от 8 год. и 4естно казано се 4увствам пове4е като турист. Имам приятели и роднини там, но се 4удя дали ще имат време да се занимават с нас през цялото време? Ако има майки които ще си ходят с децата от София и имат желане да се видим да ми пишат.

# 1
  • Мнения: 2 567
Аз ще съм там най-вероятно Grinning Ще ти дам координати.
А иначе не се тревожи, ще имаш със сигурност занимавки, едва ли ще ви е скучно Wink

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Със сигурност няма да ти остане много свободно време.  Wink Аз все ги имам тези опасения и все не ми остава време да се видя с всички, колкото искам.

Приятно прекарване!

# 3
  • Мнения: 613
И аз това лято си бях в България, след 8г прекъсване и разбирам тревогите ти.
Бих те посъветвала да посъбереш информация за разни кътчета за деца и изобщо интересни нови места. Всичко ще ти се стори много променено, аз самата загубих сума ти и време да откривам и преоткривам неща на място.
А, да и обратен културен шок ще има  Laughing (8г. не са никак малко)

Приятен престой!

# 4
  • Мнения: 1 572
Леле хора как издържате 8 години да не се приберете?Сори за офф-а но за мен това е немислимо  Sad

# 5
  • Мнения: 613
Такива случаи оттук, продукти на емиграционната политика на САЩ - колкото щеш, (че и по-тежки от 8 годишни има).

Случаят на авторката може и изобщо да не попада в тази категория  Peace

А, за издържането - аз мисля, че всеки би издържал всичко, тогава когато няма друг избор. За лесно - да, не е никак лесно  Sad
Може би и се издържа, защото не винаги се знае в началото, че периодът ще е 8, 10 или повече години. Добре, че е надеждата да крепи, че може би тази, поредна година нещата ще се решат и после пък се разбира, че трябва да потърпиш още една година и пак надежда и така..... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 436
Пък и пътят от САЩ е 3 дни и 3 нощи път с камили  Laughing. Имам приятели - хайде тази година бременна, не й се пътува 100 часа, другата година с малко бебе, другата година току що се е върнала на работа, не може да вземе дълга отпуска, догодина, хайде пак бременна, после с бебе и малко дете пак не им се бие дълъг път до Европа... И се изтъркулват може би не 8, но 4-5 години всякак.

# 7
  • Мнения: 86
Пък и пътят от САЩ е 3 дни и 3 нощи път с камили  Laughing. Имам приятели - хайде тази година бременна, не й се пътува 100 часа, другата година с малко бебе, другата година току що се е върнала на работа, не може да вземе дълга отпуска, догодина, хайде пак бременна, после с бебе и малко дете пак не им се бие дълъг път до Европа... И се изтъркулват може би не 8, но 4-5 години всякак.
Така е за съжаление и в моя слу4ай си ходих преди да срещна мъжа ми(той не е българин) и така всяка година на нас ни идваха гости, после ни се роди детенце, майка ми и баща ми дойдоха да живеят в САЩ. Ве4е 2 поредни години ходим до Израел( мъжа ми е от там) на сватби, а за БГ все не идваше ред. И така най-накрая аз ще ходя с дъщеря ми, а мъжа ми ще си остане тук да работи, защото кой знае другата година може да се решим на още едно дете и тогава няма мърдане:-).

# 8
  • Мнения: 221
Заминавам си за БГ края на Май за 1 месец. Не съм си ходила от 8 год. и 4естно казано се 4увствам пове4е като турист. Имам приятели и роднини там, но се 4удя дали ще имат време да се занимават с нас през цялото време? Ако има майки които ще си ходят с децата от София и имат желане да се видим да ми пишат.
Здравей,missy7 предполагам че по същото време и аз ще съм в София с децата.Все още не е на 100% сигурно ,но ако съм там ще се радвам да се видим.

# 9
аз се прибирам в БГ на 10ти май и ще си стоя до 2ри юни! нямам търпение вече! мисля че като не си се прибирала толкова време ще ти е още по- интересно даже! аз миналата година се прибрах за пръв път от 3 години и нямах време да се видя със всички, дано този път "смогна"!!!

Общи условия

Активация на акаунт