на колко от вас не познаха(видяха) пола на бебето?

  • 15 193
  • 171
  •   1
Отговори

Анкета

познаха (видяха) ли пола на бебето?

Опции:

* Може да изберете максимум 8 опции.

  • Мнения: 9 973
Това е въпросът!Колко от вас до последно ви държаха в чуденка относно пола.
На мен ми казаха първо на обикновен в 16 гс момиче,после на ФМ в 17 гс момче,но ръката на бебето беше постоянно между краката и се чудя дали не прибързаха с изводите newsm78
А ми се иска и да са сбъркали,то е ясно  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 9 814
Деска, пусни анкета ще бъдат интересни резултатите. Peace
А иначе по темата- първият път познаха, сега ще видим. Вече четирима лекари казват, че пак ще имаме девойка.
Единият от лекарите е доц. Димитрова, за която казват, че не греши, имаме и снимков материал, на който добре се виждат срамни устни. Laughing

# 2
  • Мнения: 114
на мен до последно казваха момиче...Васко ни изненада много приятно.

# 3
  • Мнения: 9 973
Деска, пусни анкета ще бъдат интересни резултатите. Peace
веднага

# 4
  • София
  • Мнения: 1 524
Милата - нищо де третото .....  Heart Eyes Mr. Green да не се разсърдиш

# 5
  • Мнения: 178
И двата пъти познаха още в петия месец Peace.

# 6
  • into the blue
  • Мнения: 771
И двата пъти познаха.

# 7
  • Мнения: 2 307
При мен грешки не е имало,но на моя приятелка всеки месец след преглед и казваха ,че ще е момче,накупиха си сини нещица за бебето...и роди момиче.Когато ми прати смс,че има щерка,помислих,че се бъзика нещо...

# 8
  • Мнения: 141
При мен грешки не е имало,но на моя приятелка всеки месец след преглед и казваха ,че ще е момче,накупиха си сини нещица за бебето...и роди момиче.Когато ми прати смс,че има щерка,помислих,че се бъзика нещо...

Ето затова трябва да се купуват неутрален цвят дрешки и аксесоари- например зелено, беличко, жълтичко  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 433
Познаха ми.

# 10
  • Мнения: 1 354
За сега знам,че ще имам момиченце,но скоро ще разбера дали са познали Rolling Eyes Hug

# 11
  • Мнения: 645
до последно си чакахме момиченце,та от Михаела стана Марио Joy Joy Joy

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Познаха ми.

# 13
  • Мнения: 1 817
Аз съм първата в анкетата с отговор НЕ!
И аз бях в твоето положение. Първото момче. Познаха го в 5 месец и така си беше.
Второто естествено много искахме  момиче, но някак си мислех, че пак ще е момче.  Казвам си, да ни е живо, здраво само.
 Отивам все пак аз на частен преглед на 3Д видеозон, не толкова за пола, а заради ФМ.
Лекарят казва, че всичко е наред. После пак  гледа, гледа и гордо отсече:
 Ще си имате панделка! Аз много развълнувана се разридах от вълнение и го питам дали е сигурен. А той ми отговоря на 100%. Даже документ ми издаде с данните на плода и отдолу пише ПОЛ ЖЕНСКИ  Rolling Eyes
Так стана, че вече се настроихме за момиче. Аз предварително дрехи не купувам, но едни познати чужденци като наизпратиха едни колети с розови рокли и дрешки. ooooh! Wink
После, на следващия преглед на консултацията/на обикновен видеозон/ вече ни казаха, че пак ще си имаме момченце. И ние с мъжа ми  Shocked
До края не бях сигурна какво ще е, но вътрешно чувствах , че ще е пак момче. Роди се момче. Сега съм луда по него.
Пожелавам ти живо, здраво и послушно бебче!
Много дълго стана. Благодаря на търпеливите Wink

# 14
  • Мнения: 6 711
И при мен познаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт