Molia vi pomognete mi

  • 723
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Molia vi otgovorete mi viarno li e 4e bialoto te4enie sus surbej i postoiannoto ostro pridurpvane v iai4nicite mogat da budat simptom za bremennost v na4aloto i mi se vie sviat sutrin leko i kogato sum baniata newsm78

# 1
  • Мнения: 3 294
По скоро бялото течение със сърбеж ми прилича на мен на инфекция , гъбички или бактерии . За придърпването в яйчниците може да е ПМС  newsm78 Дано да е това което искаш  Peace

# 2
  • Мнения: 851
Бяло течение със сърбеж за мене поне си е чуста инфекция.
Трябва да пуснеш микробиология.
За рпръв път чувам такива симптоми...освен това кой ден си от МЦ, след инсиминация/трансфер/
Кога е била овулацията ти ако си я проследявала, има ли полови контакти в дните , когато е настъпила овулацията?!?!?
С информацията, която си ни дала е много трудно да ти помогнем, а само да гадаем.

# 3
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
На мен също това ми звучи като инфекция... Трябва да се направи микробиология да се потвърди, и урина също. За виенето на свят, ами прмери си кръвното, придърпването в яйчниците може да е от наближаващ цикъл, неспукал се фоликул. Дай малко повече инфо, кой ден ти е от цикъла, имаш опасения че си бременна ли? Хей де мен да ме беше страх от това, че може да съм бременна, ама на... ooooh!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 99
Е не такива теми в проблемното де ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт