05 април, 11.00 часа - софийска среща на двойните майки

  • 5 120
  • 72
  •   1
Отговори

Анкета

В колко часа да е срещата?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 26 мар 2009, 11:28

  • Мнения: 1 895
Затопли се, ще вземе и да се раззелени Laughing
Време е да се видим и да проверим кой е цъфнал и кой е вързал Mr. Green

На 5 април(неделя) в 11.00часа пред Лятната естрада в Борисовата градина!
Очаквам всички желаещи двойни и тройни коремчета, колички и ходещи крачета Flutter


Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:48 от Double with Cream

# 1
  • София
  • Мнения: 1 711
Записваме се за 28.03 защото от 1.04 сме с децата на Сандански. Ако изберете и преди това, също няма проблем, там сме  newsm10

# 2
  • Мнения: 50
 bye E, не е истина! Точно влизам, за да проверя дали си замислила вече срещичка и...хоп-изненада!  Hug Да се включа първа-гласувах за 28-ми, макар че нямам претенции и планове за никой от предложените уикенди! Там сме и мястото си е много хубаво!

# 3
  • Мнения: 1 165
На така поставения въпрос, казвам: Дааа!

Аз не знам кога ми е удобно, ще се съобразя с вас, май по-добре да е само събота де ooooh!.

Може верно да сменим мястото, но и затова нямам претенции.  Hug

# 4
  • Мнения: 517
Гласувах 3а 4.4., но 3а мен е важно само да не е на 28.3., че след бе3сънна ноЩ и летене със самолет малко множко Ще ми доиде. 3асега обаче ве3ните не клонят в моя пол3а...  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 649
За мен няма голяма значение кога ще е, засега нямаме планове, так че когато и да е, ще се видим!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 019
Готови сме Simple Smile и ще се радваме много - аз не мога през април, заото съм в командировка. Другите дати са ок за сега Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 836
И ние сме там. Засега когато кажете  Hug

# 8
  • Мнения: 1 069
Ейййййййййййййййй, супер. Ние само на 21-ви не можем. Другите дни нямаме проблеми!

# 9
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Е, не е истина, направо! На 27.03 заминаваме за Плевен и няма да се върнем до Гергьовден. Изпуснахме я тази среща... Но на другата сме първи  Grinning

За всеки случай гласувах за 21.03, пък каквото сабя покаже Laughing

# 10
  • Мнения: 1 895
Добре е все пак да дадете глас, за да се види накъде клонят предпочитанията! Иначе повечето са "ок" за всяка дата, ама гласовете ще станат по равно и нищо няма да сме решили Laughing

# 11
  • Мнения: 517
Преориентирах се към 29., може пък оЩе някои да ни подкрепи... Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 1 727
Креми, може да промениш анкетата на "Кога НЕ можете да дойдете" и така ще се види на коя дата най много хора не могат да дойдат, пък останалите, които сме ОК за всички дати, ще се включим.

# 13
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Подкрепям идеята на Узи, така по лесно ще се определи най- подходящата дата. Узи   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 634
Гласувах за 05.04 защото ми се иска да е по-топло времето. Когато се уточним за час и място ще се обадя на тройните.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт