8-ми март е важен празник в армията

  • 2 114
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
В условията на всеобща криза, има работодатели, които намират начин да повдигнат самочуствието на жената. И то не коя да е, а жената войн!
Мои познати-жени, работещи в армията /от Варна/: цивилни и военни днес са освободени официално от работа. Поводът е 8-ми март. Днес, 06.03., всички от женски пол там няма да работят. Може би да релаксират 2 дена до този "много важен и изпълнен с емоции ден".
Аз работя в частна фирма от години и освобождаване от работа по такъв повод не е имало. Особено пък дни преди 8-ми март ми е непонятно с какво допринася към празника?
Въпросът ми е: как се организирате на работа по тези празници и изобщо 8-ми март някой забелязва ли го от вашите колеги и шефове?

# 1
  • Мнения: 274
Мои познати-жени, работещи в армията /от Варна/: цивилни и военни днес са освободени официално от работа. Поводът е 8-ми март. Днес, 06.03., всички от женски пол там няма да работят.

А те през останалото време  пък мноо работят....  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 878
Аз пък си спомням, че миналата година бях чела някаква статия, че не знам колко си процента, 40 ли 50% от женския състав в армията били бременни Mr. Green
То май си е далаверка да си "армейка" Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 448
Ох, те слуховете за армейките .........  Mr. Green цели романи.  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 228
Аз работя в частна фирма от години и освобождаване от работа по такъв повод не е имало.

Няма и да има, защото за разлика от твоите познати в армията, трябва да работиш, за да получиш заплата си.

# 5
  • Мнения: 274
Да ви разкажа ли няколко истории от казармата, че да живне темата? Знам, че умирате да слушате казармените спомени на мъжете ви.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 228
Истории от казармата - само ако са свързани с 8-ми март (все пак по темата трябва да е), или поне със зюмбюли.

# 7
  • Мнения: 7 111
И Баждеков уважава жените. Особено неармейките. Могат без билет да ходят на неделния мач.  Crazy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мда. Цитирам военен, относно натовареността: "Ох, днес много работа имаше - не можах да полегна."

# 9
  • Мнения: 599
Кой за каквото учил.
Станете военни като не ви изнася, викам аз.
И на мен ми пречи, че тия в парламента не работят, даже и на работа не ходят, ама си взимат заплатите.

# 10
  • Мнения: 20
Искам и аз така. Тези дни се връщам на работа и то с не много приятни емоции ... За един 8-ми март се бях нагласила - бях облякла пола и си бях изсветлила 2 кичура и шефът ми направи забележка, че не съм била на ревю и че така съм дразнела мъжете (във фирмата има много мъже работници).  #CrazyИ сега този празник го посрещам със смесени чувства... Искам и аз да се почувствам жена поне един път в годината, но явно само армейките са жени на място.
Между другото за там обяви за работа няма . Всичко е с връзки. И не ги подбират много там... основно са без висше образование. И там има много мъже, но никой не им прави забележки относно прическата и останалото ... А като цивилни и за шивачки не биха ги наели на работа.
За тази работа излиза, че не трябва да се учи. Изключенията са малко.

# 11
  • Мнения: 152
Това тук събрание с тема: "да оплюем жените военни!" ли е?

# 12
  • Мнения: 25 600
Това тук събрание с тема: "да оплюем жените военни!" ли е?

Да, така излиза.  Confused

# 13
  • Мнения: 152
Това тук събрание с тема: "да оплюем жените военни!" ли е?

Да, така излиза.  Confused
Како Сийкееееей, како Сийке... дай да си кажем наздраве.., пък нека си джавкат тука. Явно ги влече... Wink

# 14
  • Мнения: 166
В 12 клас се носех на интересния порив да кандидатствам в Симеоново. Но не притежавах нужните физически данни и подготовка. Всъщност това няма значение за конкретния въпрос. И в настоящата ми месторабота се отбелязва 8-ми март. Може би е важно да отбележа че имам не шеф, а шефка.

Общи условия

Активация на акаунт