оперирано дете от кривогледство

  • 975
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравейте , моля някой да сподели опит ........малкия ми син има висок диоптър 4 и кривогледство.....коренно се различават препоръките на лекарите.....д-р Топов ме убеждава веднага да го оперирам , защото кривогледството  е вродено ,....а д-р Николова е на мнение да се изчака ......и двамата са учили в Германия и двамата работят с деца......Убедена съм че с кривогледството се сдобихме около  2 рата година.....това мога да го докажа с снимки.   Сега закриваме правото око с лепенка....Когато бяхме на прегледа при д-р Топов и  му казах ,че наблюдавам смяна на очите т.е.  започна да изправя окото за сметка на другото, той не отрече, че това е добър знак...Освен това операцията ще изправи окото но диоптъра ще остане .....Тогава това не е ли козметична интервенция......МНОГО МИ Е ТРУДНО ДА ВЗЕМА РЕШЕНИЕ

# 1
  • Мнения: 3
Здравейте, виждам че писмото ви е от 6.03 и може би при вас нещата вече имат развитие, но ние в момента сме в това положение и не знаем какво да предприемем... И моята дъщеря е с голям диоптър 4 и 3 и с кривогледство вече и на двете очи, което се появи към 6-тата год. Затваряхме здравото око в продължение на 1.5 год. и когато зрението му се оправи / от 15% на 96 %/, тя започна да криви навътре и двете очички. Сега ни предстои операция, но при трима различни лекари /вкл. Топов/ предписват различни рецепти за очила преди евентуална операция за около 2 месеца... А разликите са големи... И ние не знаем какво да правим... Засега се придържаме към предписанията на нашата лекарка...но...?!

Общи условия

Активация на акаунт