Помещение за детски рожден ден

  • 6 205
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Много съм разочарована тази година от детските клубове и по-точно от цените им за празнуване на детски рожден ден - 800 лв. за 2-3 часа е направо МНОГО  #2gunfire Миналата година платих 500 лв. и доста ме хвана яд, а тази година вече е прекалено. Всички знаете как минава едно такова парти - бързане, че времето изтича, кетеринг с студени и изсъхнали хапки и др. подобни, децата почти нищо не хапват, тортата и кой от къде е. 2 часа, един миг, 800 лв. За тези пари могат да се направят редица други приятни неща за децата. Ето защо тази година съм намислила да организирам нещата по различен начин. Единсвения проблем ми е помещението - ресторант или заведение, което да е просторно и светло, и разбира се да се навият дори и половината да го отделят за часно парти с деца и аниматори (нещо такова). Приемам предложения различни от празнуване в детски парти клуб, както и места за подобен вид забавление. Благодаря   bouquet

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Бяхме на приятен и много разчупен рожден ден в Джимис в първата Арена. Имаше кратка дискотека, децата хапонаха вкусотийки, после им купха билети за някаква анимация и всички щастливи влязоха да гледат. Възрастните ги чакахме на кафенце в сладкарницата.

# 2
  • Мнения: 6 206
След като плащаш и те е яд значи не получаваш това, което очакваш.
Като те интересува голо помещение - наемаш някоя зала в хотел. Примерно конферетна. Те са удобно, защото са с мокет винаги.
Понеже всяка седмица правя такива рождени дни, знам, че практиката е такава - когато има консумация над определена сума, това е договорка с хотела, залата ти се предоставя безплатно. Ако нямаш консумация, плащаш си наема на залата, който може да 50-100-300 евро зависимост от големината на залата и звездите на хотела.
Става хубаво, защото може да се направи украса, да се поръча добра храна, като си подбереш аниматорите и може да се получи първокласен купон. Лошото е в случая, че няма да ти излезе по-евтино. Или пък може да търсиш по-малък и непретенциозен хотел.
Но не мога да говоря със сигурност, защото не знам цените в София.
За Пловдив знам, че за 800 лв за 3 часа ще направя купон с уникална украса с фигури от балони, фото, видео, хубава храна за деца и родители, торбички с хубави подаръци за всички деца и поне 20 деца и 30 родителя. Което и ти да си го направиш, няма да ти излезе по-евтино, напротив.

# 3
  • Мнения: 5 877
Провери апартаментите, дето се дават на хотелски начала. Мисля, че са около сто лева за вечер за доста приятна обстановка в центъра на града. Мислех да използвам такъв вариант, но ми се отвори нещо по-удобно.

Декорацията може да се направи в съответствие с времето, умението и желанието с тишу, балони, някакви ефектни платове и т.н. По моему повече от 20 лева не би трябвало да излиза.  Донесете си музика, храна, камерите и фотоапаратите, тортата, подаръчета ако искаш.

Нашият рожден ден струваше около 250-300 - наем, десет пици във формата на риби, голяма торта, сокове, бисквитки-рибки, материали за игри, плячка за вкъщи, морска къщичка за криене, костюм за рожденичката Simple Smile, рисунки по лицата на всички желаещи гости. 3 часа, храна и място за 16 гостенчета, за жалост имаше много болни и не запълнихме капацитета.

# 4
  • Мнения: 2 950
radda , ние празнувахме РД на Йоана съвсем скоро в Слон Балон - Младост 1. За мен РД за 500 лв също е непосилна задача, а и излишна (мое мнение), затова ми хареса предложението на клуба да си вакарам всичко. Естествено си платих за тази услуга, но много малко в сравнение с кетъринга. А и аз обичам да готвя и ми беше супер приятно да приготвя менюто.  Peace Купихме торта от една сладкарница, в която отдавна поръчваме много вкусни торти и цената на доста голяма торта е между 33 и 45 лв, а от клубчето предложението за по-малка торта беше 75 лв.  Shocked На децата не съм поръчвала меню, защото на повечето РД, на които съм била, децата не искат да се хранят. Затова, по идея на моя приятелка, която постъпи по същия начин, им направих сандвичи, солени и сладки мъфини и банички. Всички ядоха и искаха още.  Grinning Ако искаш координати на клубче, сладкарница и т.н., пиши ми на лични, за да не заформям негативни мнения.  Peace

Иначе идеята за наем на апартамент също е много добра. Хареса ми. Обаче чистенето после си е наша задача, нали?  newsm78

# 5
  • Мнения: 998
Добър вариант е празнуването в заведение - най-добре пицария. Не се плаща наем за залата, яденето и пиенето са удобни и регулирани от родителя. Украсата си я носите, може да се наеме аниматор или вие да си направите игрите, както ви е удобно. във втория случай я важно дали има уредба в пицарията. Удобни такива са Мис Каприз на Лиляна Димитрова и същата на колоните на Графа( във втората е на подземен етаж и е изкуствено осветление).

Общи условия

Активация на акаунт