Искам да отворя магазин за бельо.Помогнете!!

  • 2 809
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами,
от 13 месеца следя форума , но не съм се престрашавала да напиша мнение.А ето че дойде момент , в който да поискам съвет.
Повече от година съм в майчинство и от скоро имам желание да си отворя магазин за бельо в София.Как мислите , дали момента е подходящ и дали си заслужава? Имам подкрепата на съпруга ми и ще се постараем да съберем необходимата сума.
Ще се радвам на повече информация.

# 1
  • Мнения: 557
Какво по-точно те интересува? Thinking

# 2
Искам да отворя магазин с българско бельо.Ориентирам се към марките Христи , Флирт, Excite .Интересува ме ако някой има опит , да ми каже в центъра ли е по добре или в крайните квартали ( до пазар или спирка) , кога горе доло да очаквам да потръгнат нещата  и дали момента е подходящ предвид финансовата криза  newsm78

# 3
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
За мъжко и детско бельо и нощници - мъжки и дамски и детски - "Братя Гьокови" - с. Радиево Димитровградско. Памучни. На колекции са. Как да ти обясня- например мъжки боксер с широка ластика - външна - 4,30 лв. С вътрешна ластика към 4 лв.

# 4
  • Мнения: 2
Само мога да те посъветвам да се ориентираш към централната част  Peace...Всеки знае,че там и л..на (с извинение) да продаваш,ще вървят

# 5
  • Мнения: 1 885
Моя близка роднина има магазин за бельо в центъра на София.
Ако ще наблегнеш на тези марки, ориентирай се към по-малко помещение според мен

# 6
  • София
  • Мнения: 15 910
Винаги казвам - отиди и поработи няколко месеца в такъв магазин. През това време се оглеждай, попивай информация и за клиенти и за доставчици и за някой по-особенни врътки.  След това реши дали си струва  и търси подходящо помещение, стоки. С тема във форума - какво очакваш - да ти разработим магазина ли?
Занаят и търговия се крадат, не се почва току така.

Общи условия

Активация на акаунт