Течение с малко кръв

  • 1 779
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, с мъжа ми правим опити за бебе, аз сега съм в командировка в Китай, видях че като дойдох тук ми се появи от скоро влагалищно течение с малко кафеникаво-ръждива кръв, а и не съм имала менструален цикъл от няколко месеца, при мен е нормално принципно, нямам редовен цикъл, но.... започвам да се притеснявам, ще ходя на гинеколог в БГ, само да си дойда, какво е според вас? Дайте съвет?
Не щипе не боли нищо не усещам при течението.

# 1
  • Мнения: 17 546
Никакви признаци за бременност ли нямаш? Можеш да си направиш един тест, за да провериш. Ако си бременна, се случва през първите месеци, около датата на евентуалният цикъл, както е вървял до сега, да се появи леко зацапване. Но ти пък пишеш, че цикълът ти не е от най-редовните. Затова само преглед при гинеколог ще ти даде точен отговор.

# 2
  • Мнения: 2 011
Само гинеколог ще ти помогне - каквото и да ти кажем ние няма да е от  неговата компетентност. Може да са много неща.... newsm78

# 3
  • Мнения: 2 270
Наистина единствено лекар може да даде отговор за състоянието ти! Peace
Дано скоро се похвалиш с бременност

# 4
  • Мнения: 3 695
най си е добре специалист да ти каже има ли проблем, но защо не направиш тест за бременност  Peace

# 5
  • Мнения: 3 830
най си е добре специалист да ти каже има ли проблем, но защо не направиш тест за бременност  Peace

 Peace

# 6
  • Мнения: 344
Наистина единствено лекар може да даде отговор за състоянието ти! Peace
Дано скоро се похвалиш с бременност
Peace

Общи условия

Активация на акаунт